UAB "Speco" sienų dekoras "Forum Palace"

Ankstesniuose numeriuose ir internete pristatėme ir aptarėme įvairiausias dekoravimo technologijas. Dekoravimas vadinamuoju Venecijos tinku unikalus tuo, kad yra itin universalus − juo dekoruojamos sienos, lubos, šviestuvai, židiniai, laiptai ir kiti interjero elementai. Kitas originalus ir įdomus būdas – freskų tapyba. Tai tikro paveikslo sukūrimas, kurio turinys ir siužetas priklauso tik nuo Jūsų fantazijos ir dailininko kompetencijos, o įgyvendinimo galimybės yra neribotos.

Dekoravimas tinku – tai senas sienų puošybos būdas, kuris buvo naudojamas jau nuo seniausių laikų. Senovės Egipte išskirtinių gabumų meistrai graviruodavo ir taip puošdavo sienas išskirtinio grožio piešiniais, vaizduojančiais faraonus ir jų gyvenimą. Šių sienų puošybos pavyzdžių yra išlikusių iki šių dienų – jie mena istoriją ir byloja apie patvarią bei ilgus šimtmečius išliekančią sienų puošybos techniką. Tai tarsi sienos graviravimas, kai tinko sluoksnyje reljefiškai atgyja išgraviruoti įvairiausi siužetai, figūros ir bet kokie fantazijos pakuždėti elementai, raižomi skirtingi piešiniai, sukuriami įdomūs reljefai. Tinku dekoruotos sienos atrodys autentiškai, bet kartu iš pirmo žvilgsnio net sudėtinga pasakyti, koks tai dekoravimo būdas.

Šių dienų menas, architektūra ir visos technologijos sparčiu žingsniu žengia pirmyn. Žmonės visada ieškojo būdų, kaip papuošti savo aplinką. Šiandien siūloma daugybė unikalių būdų ir puošybos technologijų. Labiausiai vertinamos tos, kuriose harmoningai dera sena ir nauja. Įkvėpti atrastų senųjų piešinių unikalumo šiuolaikiniai menininkai siūlo pasinaudoti jų idėjomis. Senieji puošybos būdai derinami su naujausiomis technologijomis, įgyvendinant naudojamos tik kokybiškiausios ir pažangiausios medžiagos, todėl išgaunami nepakartojami efektai.

Visuose straipsniuose pristatyti įvairūs dekoravimo būdai tikrai leis Jums išsirinkti tinkamiausią.

Daugiau info www.speco.lt