VESIDA 6/C42

Atvirų erdvių įspūdis, minimalistinis dizainas ir gausybė šviesos – visa tai biure ar namų erdvėje leidžia pasiekti stumdomosios durų sistemos. Mat jos visa savo esybe paneigia statiškumą ir nelankstumą – stiklas, aliuminio ir medžio derinys leidžia jausti lengvumą ir grynumą bet kokio stiliaus interjere.

„Giminiškos“ stumdomų durų sistemos „Vesida 6B“ ir „Vesida 6/C42“ šviesai interjere leidžia sklisti nevaržomai, o žmogui sukuria įspūdį, kad visi objektai namuose yra savo vietose. „Vesida 6/C42“ medinis 75 mm pločio stumdomųjų durų rėmas gali būti pagamintas iš laminuotos medžio drožlių plokštės, dažytos plokštės arba padengtas natūraliu medžio lukštu.

Durys gali būti įprastos arba pakabinamos. Jei norima berėmės klasikinės stumdomųjų durų sistemos – specialistai rekomenduoja rinktis „Vesida 6B“. Šių durų spalvą galima priderinti prie įvairių interjerų – patartina rinktis matinį arba blizgų paviršių.

Spintų dydis, stilius, spalva, tekstūra, puošybos elementai, furnitūra (rankenėlės, kojelės, kiti priedai) – viskas pavaldu kūrybai ir kiekvieno žmogaus poreikiams.

www.vesida.lt

VESIDA 6/C42

VESIDA 6/C42

VESIDA 6B