gamintojo nuotraukos

Leisdami laiką namuose, o pastaruoju metu čia ir dirbdami, neretai pastebime, ką galėtume patobulinti. Galbūt daiktai, anksčiau atrodę funkcionalūs, patogūs ar tiesiog gražūs, pradeda atsibosti ir nebedžiuginti. Bėgant laikui, keičiasi ir poreikiai. Dažnai pagalvojame, kad norėtume ką nors keisti, tačiau atidedame tai ateičiai, tuo metu neturime galimybės norimo daikto įsigyti, o noras atsinaujinti lieka. Paprastai pradėję svajoti, kaip keistume savo gyvenamąją aplinką, imame naršyti internete, įsivaizduoti ir planuoti, kaip šis ar anas baldas, dekoracija, spalvos derėtų viename ar kitame kambaryje. Radę patinkantį baldą, deja, dažnokai ir nusiviliame, nes pasirodo, kad jis ne toks funkcionalus, ne tokių matmenų ar ne tokios kainos, kaip planavome. 

Suprasdama žmonių lūkesčius, Mato baldai plius komanda siekia, kad žmonės galėtų keisti ar naujai įsirengti namus tokius, kokių trokšta. Vieni prieš įsigydami prekę nori ją apžiūrėti, pačiupinėti, įvertinti. Kitiems norisi taupyti laiką, nevargti ir geriau įsigilinti į įmonės interneto svetainę, kurioje paprasta nusipirkti norimą prekę. Šiems poreikiams tenkinti įmonė yra įrengusi saloną Kaune – Pramonės pr. 23, o norintiems rinktis baldus virtualiai – patogią ir funkcionalią interneto svetainę

Platus stilių ir baldų pasirinkimas

Norintiems atnaujinti svetainę siūlomas platus minkštųjų baldų asortimentas. Šie baldai pasižymi eko odos, gobeleno ir veliūro audinių, spalvinės gamos bei stiliaus įvairove. Taupantiems laiką ir siekiantiems greitai atrasti reikiamą baldą labai praverčia paprasta ir funkcionali interneto svetainės paieška. Ją atliekant greitai išsiaiškinama, pavyzdžiui, kokią minkštojo kampo sofos dalį užima miegamoji dalis, koks integruotas išskleidimo mechanizmas, ar yra vietos patalynei ar kitiems daiktams susidėti, prireikus netgi galima rinktis pagal spyruoklių paieškos kriterijų. Be to, siekiantiems vienovės ir darnos, bet labiau pasitikintiems profesionalais, savo srities žinovais Mato baldai plius siūlo svetainės baldų komplektus

Ne kiekvienoje virtuvėje telpa įprasto dydžio valgomieji stalai, bet ir čia Mato baldai plius turi sprendimą: kuriami madingo dizaino išmanūs nedideli išskleidžiami stalai, prie kurių galima priderinti įvairaus dizaino, medžiagos ar spalvos kėdes. Nenorintiems leistis į sąskambio paieškas Mato baldai plius siūlo virtuvės komplektus

Kiekvienuose namuose lygia tiek pat svarbi vieta, kurią dažnai mėgstama padaryti „buitiškesnę“ arba kuriai iš anksto neapskaičiuojama pakankama erdvė, yra prieškambaris. Tvarką čia padeda palaikyti spintos (galima pasirinkti stalčių skaičių) ir batų dėžės. Puiki išeitis dekoravimui, erdvės praplėtimui, galiausiai funkcionalumui – veidrodis. 

Siekiantiems už protingą kainą gražiai atsinaujinti miegamojo erdvę patogu rinktis iš plataus lovų, komplektuojamų su čiužiniais, asortimento. Mažesniame bute poilsio erdvė neretai tampa itin dideliu galvosūkiu. Čia svarbu apskaičiuoti miegamąją dalį, o tai lengvai galite padaryti pagal įmonės siūlomus matmenis. Be lovų, didelis ir spintų, komodų, kušečių, fotelių, kosmetinių ar naktinių staliukų pasirinkimas. 

Turintiems vaikų taip pat verta pasižvalgyti po įmonės siūlomą platų vaikų baldų asortimentą bei stilingus, žaismingus ir funkcionalius tokių baldų komplektus.

Atsakingas požiūris į klientą 

Mato baldai plius interneto svetainėje susikūrus paskyrą patogu ir paprasta ne tik atsirinkti norimas prekes, bet ir sumokėti už pirkinių krepšelį. Galimas ir pirkimas išsimokėtinai. Be to, perkantiems už 800 Eur ar daugiau taikomas nemokamas prekių pristatymas, o gaminiams suteikiama dvejų metų garantija. Užtikrinama galimybė grąžinti prekes. Dėl baldų priežiūros visada galima rašyti užklausą įmonės interneto svetainėje arba apsilankyti Mato baldai plius salone, kuriame jūsų lauks specialistai. O Dėmesio: iki gruodžio 31 dienos taikomos ir nuolaidos!

Daugiau informacijos: matobaldaiplius.lt

#Baldai #Naudingi patarimai

2022-12-01