Tvarūs, pagal konkrečias erdves transformuojami moduliniai baldai – itin ryški interjero dizaino tendencija. Vienas iš būdų įgyvendinti savo būsto apipavidalinimo idėjas – modulinių lentynų sistemos.

 

 

Pristatome naujieną – Ispanijoje pagamintą, patentuoto dizaino modulinių lentynų sistemą ZERO. Ši tvarumu pasižyminti sistema itin patogi dėl savo lankstumo – galima kurti skirtingo dydžio lentynų derinius. Iš profilių ir laikiklių sudaryta sistema yra itin lengvai montuojama ir transformuojama. Panorėjus keisti modulinės sistemos lentynų padėtį, nereikia nieko išmontuoti – tai padarysite itin patogiai ir paprastai, be įrankių. Modulinių lentynų sistema ZERO ilgai tarnaus dėl išskirtinės kokybės ir universalumo. Prireikus lengvai pritaikysite lentynas prie pakitusių poreikių. Tokiomis savybėmis pasižyminčią lentynų sistemą galima priderinti prie įvairaus stiliaus erdvių: tiek privačiuose namuose, tiek visuomeniniuose objektuose ar biuruose.

ZERO modulinė sistema puikiai tiks tvarumą vertinantiems žmonėms, norintiems gyventi su mažiau daiktų ir besirenkantiems funkcionalius bei ilgai tarnausiančius sprendimus. Tokia sistema itin tinkama mažoms erdvėms. Atviro tipo lentynos padės sukurti erdvumo įspūdį, galės tarnauti kaip funkcionali pertvara namuose įrengtai darbo vietai ar virtuvės ir svetainės zonoms.

ZERO modulinė sistema – atvejis, kai apgalvotas dizainas žymiai didina produkto vertę ir ilgaamžiškumą. Tokia sistema bus ne tik funkcionali, bet ir papuoš interjerą ir ilgai tarnaus transformavus pagal pasikeitusius poreikius.

 

 

Pasak interjero dizainerio Vytauto Gurevičiaus: „Visi užsakovai šiuo metu pageidauja ne tik estetinių, bet ir funkcinių sprendimų, o tokie moduliniai segmentai leidžia suprojektuoti ir įrengti kiekvieno individualius poreikius atitinkančią drabužinę, paauglio kambarį, prieškambarį ir pan. Be to, tai atitinka visų architektų ir dizainerių pamėgtą principą „mažiau yra daugiau“.“

Nors ZERO modulinė sistema atrodo itin minimalistinė, ji gali atlaikyti iki 100 kg svorį lentynai. Lentynų laikikliai pagaminti iš itin tvirto lydinio. Taip pat ji leidžia formuoti trimatę struktūrą. Dėl puikaus pritaikomumo ir lengvo reguliavimo šią sistemą galima montuoti bet kur – prie grindų, lubų ar sienų. Vienintelis įrankis, kurio prireiks, – tvirtinimui prie sienų ar lubų skirto grąžto, nes ZERO modulinė sistema montuojama be įrankių.

Nuotraukų galerija:

Daugiau informacijos: joldija.lt