Židinys - krosnis

Židinys svetainėje

Tulikivi logotipas

Židinys – neatskiriama jaukių namų dalis, be kurio žvarbūs, tamsūs ir ilgi žiemos vakarai nebūtų tokie jaukūs ir šilti, o šventės, prie židinio suburiančios draugus ir artimuosius, netektų išties svarbaus akcento. Vis dėlto svarbu ne tik tai, kad židinys namuose būtų, bet ir kad jis būtų kokybiškas, šildytų ilgai, o galbūt net „taupytų“ malkas...

UAB „Kad nebūtų šalta“, prekiaujanti židiniais, juos montuojanti bei gaminanti židinių apdailą, Lietuvos vartotojams siūlo suomiškus „Tulikivi“ ugnies akmens židinius, išsiskiriančius ekologiškumu, ekonomiškumu bei skleidžiančius malonią šilumą.

Ugnies akmuo – medžiaga, itin tinkanti židiniams ir krosnims gaminti. Ugnies akmuo ilgai išlaiko ir akumuliuoja šilumą. Kūrenti tokį židinį reikės vos dvi valandas, o šiluma nuo jo sklis ištisą parą.

Židiniai, pagaminti iš „Tulikivi“ ugnies akmens, teigiamai veikia žmonių sveikatą ir savijautą. Jie skleidžia šilumą, panašią į saulės, ir labiausiai tinkančią Jums. O šilumos skleidimo dažnis sutampa su žmogaus kūno šilumos skleidimo dažniu, todėl židinio šiluma žmogui yra itin maloni. Be to, metalo kiekis krosnyje yra minimalus, todėl patalpoje neišdeginamas deguonis, taip pat išlaikomas optimalus drėgnumas ir jonų kiekis.

Židinių iš ugnies akmens efektyvumas siekia apie 90 proc. Tai leidžia židiniu šildyti visą namą be papildomų šildymo įrenginių, jei šildomas plotas yra apie 110 m². Jei namo šiluminė varža atitinka standartus, 80–110 m² ploto būstui apšildyti malkų išeiga vienam sezonui vidutiniškai siekia 6–8 m³.

Taigi belieka pasitikėti suomiška kokybe ir mėgautis šiluma bei jaukumu namuose.

Daugiau informacijos www.kadnebutusalta.lt