„Ferreira de Sá“ kilimo dizainą galite susikurti patys! Jums bus sukurtas norimo dydžio, formos, faktūros, sudėties, raštų bei spalvos kilimas.


Mes pateiksime jums galimų spalvų pavyzdžius ir padėsime sukurti nepriekaištingos kokybės kilimą, tobulai tinkantį prie jūsų interjero. Gamintojas gali pagaminti bet kokį kilimą – nuo skirto laukui iki ypatingo, šilkinio. Sutaupysite begales laiko paieškoms ir gausite tobulą rezultatą!

Nustebsite: kilimas pranoks visus jūsų lūkesčius!

Nuo šiol visa „Ferreira de Sá“ patirtis jau Lietuvoje. Įmonė „Meretum“ pasitelkė visas „Ferreira de Sá“ meistrų žinias ir patirtį: jos darbuotojai gali atvykti į vietą su visomis spalvų paletėmis, katalogais, pavyzdžiais ir padėti patiems susikurti kilimą, kuris bus tvarus laikui.

1946 m. įkurta „Ferreira de Sá“ šiuo metu yra viena didžiausių ir seniausių rankų darbo kilimus gaminančių bendrovių Europoje. Mažame miestelyje Portugalijos šiaurėje įsikūrusi firma savo veiklą pradėjo kaip nedidelis cechas ir greit išaugo į didžiulę gamybos bendrovę.

Visi „Ferreira de Sá“ kilimai audžiami laikantis griežtų taisyklių, tikslių procesų ir aukštų kokybės standartų. Visos jų medžiagos ir gamybos procesai atitinka „TÜV Rheinland Portugal“ naudojimo taisykles, kokybės reikalavimus ir ISO 9001:2015 standartą. „Ferreira de Sá“ buvo suteikti išskirtiniai „Leading SME 2020“ ir „Excellence SME 2019“ statusai.

Daugiau nuotraukų:

Daugiau informacijos: meretum.lt ; ferreiradesa.pt