Pastaraisiais metais UAB „Bygma“ suteikia galimybę ne tik atrasti savo namų stilių, bet ir sukurti vientisą interjerą renkantis akmens raštus. Salone rasite gausų pasirinkimą akmens masės, keraminių ar natūralaus akmens plytelių, taip pat prie jų derančių didelių matmenų plytelių. Iš jų pagal individualius užsakymus pagaminsime virtuvės, vonios stalviršius su tikro akmens praustuvais, sieneles, įvairių formų ir dydžių valgomojo stalus, kavos ir naktinius staliukus.

Akmens masės plytelės yra universali ir ilgaamžė medžiaga, kuri gali būti įvairiais būdais naudojama tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose. Tvarios, lengvai valomos, įvairių stilių bei spalvų plytelės tinka bet kokioje erdvėje. Tai itin geras pasirinkimas virtuvės ir vonios zonose dėl lengvos priežiūros ir galimybės sukurti išraiškingą interjerą. UAB „Bygma“ taip pat teikia plytelių pjovimo pagal individualius užsakymus paslaugą. Eksperimentuodami su skirtingais raštais, spalvomis ir faktūromis, interjero dizaineriai gali sukurti išties unikalią erdvę. Plytelių raštais, suteikiančiais erdvei tekstūros ir įdomumo, galima kurti įvairias dekoratyvines, akcentines sienas vonioje, duše, virtuvėje ir kitose patalpose. Geometriniai raštai yra populiarus pasirinkimas, ieškantiems individualaus ir išskirtinio plytelių dizaino. Raštai išgaunami naudojant įvairias formas, spalvas ir jų skirtingus derinius.

Individualiai sukurti ir išpjauti plytelių raštai yra esminis šiuolaikinio interjero akcentas. Jie gali suteikti erdvei tekstūros, gylio, spalvų, todėl ji tampa dinamiška ir išskirtinė. Nepaisant plytelės modelio, interjero dizaineriai gali žaisti tiek su jų spalva, tiek su  tekstūra. Pavyzdžiui, naudojant plyteles matiniu paviršiumi, interjeras atrodys švelnesnis, subtilesnis, o blizgios apdailos plytelės gali sukurti išraiškingesnį, įdomesnį vaizdą. Daugybė skirtingų plytelių dizainų leidžia kūrybinę laisvę išlieti tiek specialistui, tiek galutiniam vartotojui, siekiančiam susikurti unikalų ir stilingą vaizdą bet kurioje savo namų vietoje. 

Naujiena – gaminami baldai iš plytelių!

Tai įvairios dėžutės, kubai, stalviršiai, kuriuos lengva integruoti į namų interjerą. Tuščiavidurius įvairaus dydžio kubus galima naudoti kaip kavos staliukus, pjedestalus gėlėms, daiktadėžes ar tiesiog dekoro elementus.

UAB „Bygma“ vertybė – gaminių kokybė ir ilgaamžiškumas, tad mūsų specialistų komanda deda daug pastangų, investuoja į technologijas, leidžiančias pagaminti patvarius ir saugius baldus. Vertindami tvarumą, mes dažnai iš likučių gaminame vienetinius plytelių baldus ir taip suteikiame plytelėms antrą šansą papuošti jūsų namus. 

Daugiau informacijos: www.bygma.lt

109