Dormeo_patalyne_Tencel

Prieš daugiau nei dvidešimt metų Didžiosios Britanijos mokslininkai sukūrė naują medžiagą iš medienos celiuliozės. Po kelerių metų ji buvo pasiūlyta ir rinkai – iš TENCEL® gaminama patalynė ir rūbai. Kam to reikia – pagalvosite – juk turime vilną, medvilnę, šilką ir daugybę kitų puikių medžiagų. Bet TENCEL® pralenkia jas visas.

Plačiau su šia medžiaga susipažinę žmonės juokauja – TENCEL® „susirenka“ geriausias savybes iš kitų medžiagų ir sujungia jas į vieną: ji šilta kaip vilna, vėsi kaip linas, švelni kaip šilkas ir drėgmę sugeria geriau nei medvilnė.

Lovoje praleidžiame apie trečdalį savo gyvenimo, todėl gera patalynė yra ypač svarbi. TENCEL® itin gerai garina drėgmę – miegantysis neprakaituoja ir nesušąla. Žiemą po tokiais patalais šilta, o vasarą – maloniai vėsu.

Gerai išsimiegojęs žmogus turi daugiau energijos, yra žvalesnis, geresnės nuotaikos, stiprėja jo imuninė sistema. TENCEL® naudą geram miegui patvirtino ir mokslininkai – šia medžiaga užpildytuose pataluose žmogus labiau atsipalaiduoja, sulėtėja jo širdies ritmas, ir miegas tampa labai gilus.

Kiek beplautume ir valytume patalus ar vėdintume kambarius, juose vis tiek pilna bakterijų. Tiesa, ne visos jos kenksmingos, tačiau menkas malonumas miegoti, žinant, kad tavo lovoje miega tūkstančiai skirtingų bakterijų. TENCEL® puikiai garina drėgmę, todėl tokios terpės tiesiog nebelieka.

Bakterijos sukuria diskomfortą ir skleidžia nemalonų kvapą, o joms išnykus, to nebelieka. Ištyrus TENCEL® savybes mokslinėse laboratorijose, paaiškėjo, kad po šešių savaičių naudojimo, tokiuose pataluose bakterijų yra 17 kartų mažiau, nei įprastuose.

TENCEL® gaminama iš medienos, kuri imama tik iš griežtai kontroliuojamų miškų, ribojant medžių kirtimą. Kadangi TENCEL® yra 100 proc. biologinės kilmės medžiaga, ji suyra gamtoje be jokių neigiamų liekamųjų pasekmių, yra ekologiška, patogi ir švelni.

Jeigu naktį neišsimiegate, pabundate suirzęs ar nuolat iš lovos išlipate „ne ta koja“ – gal būtų pats laikas pagalvoti apie naują patalynę?

Daugiau informacijos: www.dormeo.lt