Svajojantiems apie šiuolaikiškus namus – nauja „Magrės baldų“ erdvė

 

Kiekvienas baldų pardavėjas žino, kad jaukus ir patrauklus salonas yra labai svarbu. Nors baldai internetu šiuo metu išgyvena savo aukso amžių, nuvertinti salono svarbos – nevalia. Tai puikiai supranta viena didžiausių baldų gamybos įmonių Lietuvoje „Magrės baldai“, kuri iškilmingai pristato naują saloną Vilniaus pašonėje esančioje Riešėje. Jame naujausios interjero madų tendencijos ir modernus požiūris į klientą susipina į vieną neatskiriamą visumą. Išradingas salono planas – tai įmonės dizainerės Mildos Katkauskaitės idėja.

 

 

Tarsi baldų galerija

Šiame salone tikrai nerasite atsitiktinai sudėliotų baldų ar skirtingose vietose esančių kolekcijos dalių. Jis padalintas į atskiras zonas, o jose eksponuojamos skirtingos kolekcijos. Salonas savotiškai primena galeriją ar muziejų, kuriame vaikštant iš erdvės į erdvę galima pamatyti skirtingo laikotarpio bei stilistikos eksponatus. UAB „Zbiga“, kuriai priklauso ne tik „Magrės baldai“, bet ir baldai internetu (Magresbaldai.lt), siekia, kad klientai, apsilankę tiek internetinėje parduotuvėje, tiek fiziniame salone rastų viską, ko reikia, ir galėtų lengvai išsirinkti tai, ko trūksta svajonių namams.

 

Visos kolekcijos – vienoje vietoje

Kiekviena zona skirta baldų kolekcijai, kurių salone rasite daug ir įvairių: pradedant populiariomis ir pamėgtomis, baigiant pačiomis naujausiomis. Taip pat eksponuojami svetainės, valgomojo ir vaikų kambario baldai, todėl vienu metu galima išsirinkti baldus keletui erdvių, jais apstatyti namus ir sukurti ypač stilingą interjerą. Tai patogu ir dėl to, jog įrengtos koncepcijos iškart pademonstruoja baldų pritaikymo potencialą, jų estetiką ir proporcijas. Retsykiais audiniai ar tam tikros baldų linijos skirtingose erdvėse gali atrodyti ne taip, kaip galvota, tad salonas – puiki vieta įsitikinti, ypač, jei Jūsų planuose sukasi baldai internetu.

 

Didžiausias dėmesys – klientui

Be zonų, skirtų baldų kolekcijoms, klientų patogumui įrengti ir papildomi kambariai. Pavyzdžiui, pravėrus salono duris prieš akis išnyra zona darbui. Joje klientai, žvalgydamiesi po baldų, audinių bei aksesuarų katalogus, gali pasivaišinti kava, šiek tiek pailsėti, apgalvoti pasirinkimus. Taip pat nereikia nerimauti, jei į saloną ketinate atvykti su mažais vaikais – jame, šalia darbo zonos, įrengtas ir vaikų kambarys, kuriame atžalos galės žaisti, kol Jūs ieškosite naujų baldų namams.

 

Išskirtinė aplinka

Net ir prašmatniausi baldai gali neatrodyti gerai, jeigu jie atsidurs prastai apšviestoje, netvarkingoje ar estetiškai nepatrauklioje erdvėje. Nesvarbu, ar įsigyjami baldai internetu, ar norima juos pirkti salone, norime visapusiškai išnaudoti visus jų turimus privalumus.

Būtent todėl naujojo „Magrės baldų“ salono apdaila siekiama sukurti tokią aplinką, kurioje geriausiai atsispindėtų eksponuojamų baldų stilistika. Tam naudojami įvairūs apšvietimo sprendimai, sienos dekoruotos fototapetais arba nudažytos keliomis spalvomis. Žinoma, tai daroma ne atsitiktinai: šviesios spalvos padeda labiau atsiskleisti žaismingiems vaikų kambario baldams, o tamsesnės labiau dera prie valgomojo ar svetainės baldų. Kompozicijos sudaromos atsižvelgiant į naujausias interjero tendencijas, o be baldų jas taip pat sudaro kilimai, paveikslai bei kiti aksesuarai, todėl galite rasti naudingų idėjų ir interjero dekorui.

 

Kolekcijų labirintuose

Jei norite pamatyti, kaip atrodo tam tikrų kolekcijų baldai, internetu taip pat galite tai padaryti. Visgi salone tai atlikti yra kur kas patogiau. Už jau minėtos darbo zonos įrengti kambariai, kuriuose išdėstytos įvairios kolekcijos. Didžiausias iš jų – vientisas kambarys, kuriame eksponuojamos kelios nedidelių gabaritų kolekcijos: klientų favoritė „Bravo“, minimalizmą ir industrinį stilių stilingai apjungusi „Domino“ ir naujausia, vis dar dažais kvepianti „Jazz“.

Jį perėję atsidursite kambariukų koncepcijose, užpildytose prabangiais baldais. Tiesa, šias kolekcijas sudaro ir funkcionalūs bei tvirti korpusiniai baldai – komodos, TV spintelės, vitrinos. Tai atveria galimybę namuose pritaikyti ne tik minkštuosius baldus.

Strategiškai pasirinktoje vietoje – pačiame salono viduryje – išdėstytos tiek naujos, tiek jau išbandytos ir pamėgtos kolekcijos, o viską vainikuoja džiugesiu dvelkianti vaikiškų baldų ekspozicija. Šie baldai internetu užsakomi neretai, nes pasirinkimas yra labai platus: rašomuosius stalus, žaismingas dviaukštes lovas ir kitus baldus galima išsirinkti tiek mergaitės, tiek berniuko kambariui.

Nuskriausti neliks ir norintys namus paversti vieta išskirtiniams kino seansams. Naujame salone Riešėje įrengta ekspozicija, kurioje puikuojasi projektorius ir kolekcijos „Tajus“ funkcionali, automatiškai valdoma sofa su integruotu baru. Toks praktiškas ir patogus pasirinkimas sužavi daugelį.

Naujasis „Magrės baldų“ salonas Riešėje – puiki vieta išsirinkti išskirtinius baldus savo svajonių būstui. Moderni, tačiau jauki aplinka, daugybė baldų kolekcijų ir dekoro priemonių užtikrins, kad paieškos taptų įdomiu užsiėmimu, o ne galvos skausmu.

 

Daugiau informacijos: magresbaldai.lt