Virtuvė – viena svarbiausių vietų namuose, kur gimsta gardūs patiekalai ir mėgaujamasi jaukiomis akimirkomis. Tinkamai įrengtoje virtuvėje norisi leisti laiką ir eksperimentuoti kuriant kulinarinius šedevrus. Tiek praktišką ir funkcionalią, tiek jaukią ir stilingą erdvę įrengti padės tinkamai pasirinkti svarbiausi virtuvės baldai. Bet kaip juos išsirinkti? 

Nuotrauka: Senukai.lt

Kokie baldai padeda sukurti funkcionalią ir stilingą virtuvę?

Norint įrengti funkcionalią ir stilingą virtuvę, labai svarbu baldus rinktis pagal savo poreikius ir namų aplinką. Šiuo metu aktualūs ir populiarūs virtuvės baldai yra klasikinio, minimalistinio bei modernaus stiliaus. Tačiau kokie svarbiausi funkcionalios virtuvės erdvės elementai?

Virtuvės komplektai – pagrindiniai baldai bet kurioje virtuvėje. Nuo jų išplanavimo, pagaminimo medžiagų bei patvarumo priklauso ir virtuvės funkcionalumas.

Valgomojo stalas – vienas iš svarbiausių virtuvės arba valgomojo baldų. Prie stalo pavalgyti ir pabendrauti susirenka visa šeima bei draugai, todėl dažnai šis baldas tampa centrine namų dalimi. 

● Valgomojo kėdės – be jų neįsivaizduojama jokia virtuvė arba valgomasis. Patogios bei ergonomiškos kėdės užtikrina komfortišką laiką prie stalo.

Funkcionalumas, komfortas ir estetika – tai svarbiausios savybės, į kurias verta atsižvelgti renkantis virtuvės baldus. Dalinamės virtuvės komplektų, valgomojo stalų ir kėdžių modeliais, padedančiais sukurti išskirtinį interjerą ir atitinkančiais praktinius poreikius.

Virtuvės komplektai „Perla“

Nuotrauka: Senukai.lt

Prekių ženklo „Halmar“ virtuvės komplektai „Perla“ pasižymi itin minimaliu dizainu, paprastumu ir funkcionalumu. 260 cm ilgio komplektai gaminami iš medžio drožlių plokštės (MDP). Juos sudaro dvi apatinės spintelės, darbinis stalviršis, spintelė po plautuve, spintelė įmontuojamai buitinei technikai ir trys pakabinamos spintelės. Virtuvės komplektuose „Perla“ naudojama itin kokybiška baldinė furnitūra. 

Durelės montuojamos su baldiniais dujiniais keltuvais, o stalčiai – su metabokso bėgeliais, užtikrinančiais ne tik patogų, bet ir ilgaamžį naudojimą. 28 mm storio stalviršis yra votano ąžuolo spalvos, kaip ir viršutinės spintelės bei jų korpusas. Apatinių spintelių fasadai padengti tamsiai pilka matine spalva. Stilingi ir praktiški virtuvės baldai „Perla“ jūsų erdvę pavers ne tik estetiškai išskirtine, bet ir patogia naudoti. Tai skoningas baldų derinys, tinkantis tiek moderniam, tiek klasikiniam interjerui.

Virtuvės komplektai „Livia“

Nuotrauka: Senukai.lt

Prekių ženklo WIPMEB gaminami virtuvės komplektai „Livia“ – funkcionalus ir ekonomiškas pasirinkimas. Pasižymintys prieinama kaina 240 cm ilgio virtuvės baldai yra pagaminti iš laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP). Į komplektą įeina dvi apatinės spintelės, darbinis stalviršis, spintelė po plautuve, keturios pakabinamos spintelės ir vienas stalčius. 

Šie virtuvės baldai užtikrina patogų darbą virtuvėje. Funkcionalus spintelių ir stalčių išdėstymas suteikia pakankamai erdvės virtuvės reikmenims laikyti. Ąžuolo spalvos „Livia“ turi sidabrines rankenėles, o ant apatinių fasado durelių – dekoratyvines tamsaus medžio spalvos juosteles. Minimalistinio dizaino komplektai gali būti lengvai derinami tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus interjeruose.

Valgomojo stalas „Ritmo“

Nuotrauka: Senukai.lt

Prekių ženklo „Signal Meble“ valgomojo stalas „Ritmo“ – ne tik elegancija bei išskirtinumu dvelkiantis, bet ir itin funkcionalus baldas jūsų virtuvei arba valgomojo erdvei. Apvalus, 120 cm skersmens stalviršis yra pagamintas iš medienos lukšto. Stabilios ir tvirtos metalų lydinio kojos dažytos juoda spalva ir pasižymi išskirtine forma.

Stalas nėra išskleidžiamas, bet prie jo patogiai gali sėdėti iki 4 žmonių. Tai – puikus pasirinkimas šeimos vakarienėms ar nedideliems draugų susitikimams. Ąžuolo spalvos „Ritmo“ valgomojo stalas yra stilingas, modernus ir universalus. Šis baldas puikiai dera su įvairiais interjero stiliais ir suteikia virtuvei arba valgomojo erdvei elegancijos.

Valgomojo stalas „Peroni“

Nuotrauka: Senukai.lt

Prekių ženklo „Halmar“ valgomojo stalas „Peroni“ pasižymi išskirtiniu funkcionalumu. Jis reguliuojamas, todėl yra idealus pasirinkimas taupantiems vietą, tačiau mėgstantiems gaminti ir pasikviesti svečių. Dienos metu jį galima naudoti suskleistą, o rengiant vakarienę, šventę ar turint daug svečių – išskleistą. Suskleisto „Peroni“ diametras yra vos 100 cm, o išskleidus diametras padidėja net iki 250 cm, todėl prie stalo gali susėsti 6 žmonės.

Natūralios ąžuolo spalvos stalviršis yra pagamintas iš laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP). Juoda spalva dažytas plieninis stalo rėmas bei kojos pasižymi stabilumu, tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Nors minimalistinio dizaino „Peroni“ neturi papildomų stalčių ar lentynėlių, jį lengva pritaikyti įvairiausiems poreikiams bei progoms. Tai puikus funkcionalumo ir elegancijos derinys, idealiai tinkantis modernaus interjero virtuvėse arba valgomuosiuose.

Valgomojo kėdės „Modern Cherry Velvet“

Nuotrauka: Senukai.lt

Visi aptarti baldai būtini kiekvienuose namuose, bet virtuvę arba valgomąjį sunku įsivaizduoti ir be valgomojo kėdžių. Ypatingos prabangos šioms erdvėms suteikti gali prekių ženklo „Signal Meble“ valgomojo kėdės „Modern Cherry Velvet“. Jos turi ergonomišką atlošą ir patogius porankius, kurie leis atsipalaiduoti. 

„Modern Cherry Velvet“ yra gaminamos iš kokybiškų medžiagų, užtikrinančių ilgą tarnavimo laiką ir puikų išsilaikymą net ir tais atvejais, kai kėdės intensyviai naudojamos. Kėdės apmušalas pagamintas iš patvaraus bei atsparaus veliūro, o stabilus rėmas ir kojelės yra metaliniai. Prabangios ir stilingos „Modern Cherry Velvet“ kėdės atrodo puikiai moderniuose interjeruose.

Atsižvelgiant į šiuolaikinio gyvenimo tendencijas, virtuvės baldai turi leisti išnaudoti erdvę ir užtikrinti komfortą bei funkcionalumą. Tai garantuos ne tik praktišką, bet ir patrauklią virtuvę, kuri patiks jums ir sužavės jūsų svečius. Šiuos ir dar daugiau virtuvės komplektų, valgomųjų stalų ir kėdžių modelių rasite internetinėje parduotuvėje Senukai.lt.

168