Virtuvėje naudojamos įrangos skaičius įprastai yra gerokai didesnis nei kitose namų patalpose. Čia neretai ne tik gaminamas maistas, bet taip pat ir plaunami indai, skalbiami drabužiai, ir t.t. Įrengiant virtuvę visada svarbu pasirūpinti, kad čia naudojama buitinė technika būtų pakankamai funkcionali, todėl pateiksime keletą naudingų patarimų, kaip išsirinkti pačius svarbiausius šioje namų erdvėje naudojamus įrenginius.

Skalbimo mašina

Jei virtuvė yra pakankamai erdvi, šioje patalpoje galima naudotis ir skalbimo mašina. Skalbyklės gali būti laisvai pastatomos arba integruojamos į virtuvės baldus, todėl visuomet galima sukurti vientisą interjerą. Renkantis skalbimo mašiną gali būti aktualu atsižvelgti į jos matmenis, pakrovimo tipą (skalbiniai gali būti pakraunami iš šono ar iš viršaus), energijos klasę, funkcionalumą, ir t.t. Šiuolaikinės skalbimo mašinos gali turėti tikrai nemažai funkcijų, todėl įvertinkite, kokios programos jums yra pačios aktualiausios: galbūt dėl laiko stokos tenka dažnai naudotis greito skalbimo funkcija ar skalbinių džiovinimo programa? Nors itin daug programų turinčios skalbyklės dažniausiai kainuoja kiek brangiau, tačiau dauguma funkcijų gali garantuoti gerokai paprastesnę skalbinių priežiūrą.

Šaldytuvas

Šaldytuvas – tai vienas svarbiausių virtuvėje naudojamų įrenginių, todėl jo pasirinkimui taip pat vertėtų skirti pakankamai dėmesio. Būtina išsiaiškinti, ar šaldytuvo dydis bus pakankamas (atsižvelkite į lentynų skaičių, šaldytuvo aukštį, ir t.t.), pasidomėkite, ar šio įrenginio efektyvumo klasė yra pakankamai aukšta (nuo 2022 metų aukščiausia energijos klase bus laikoma A), įvertinkite, kokias funkcijas turi šaldytuvas (pavyzdžiui, gali būti naudinga rinktis šaldytuvą su bešerkšne kamera, turintį nulinę zoną, greito užšaldymo programą, ir t.t.)

Viryklė

Renkantis viryklę pirmiausia vertėtų atsižvelgti į jos tipą (viryklės gali būti elektrinės arba dujinės). Pasidomėkite, kokia yra viryklės orkaitės talpa, įvertinkite, ir kokių medžiagų yra pagaminta kaitlentė, išsiaiškinkite, kokia yra orkaitės talpa, ir t.t. Viryklės funkcionalumas – taip pat ne ką mažiau svarbus kriterijus, todėl naudinga išsiaiškinti, ar orkaitė turi grilių, ar čia yra įrengti teleskopiniai bėgeliai, padedantys paprasčiau įdėti ir išimti kepimo indus, ar orkaitė turi laikmatį su automatiniu išsijungimu, ir t.t.

Indaplovė

Jei indų plovimo tikrai negalėtumėte pavadinti savo mėgstamiausiu darbu, indaplovės įsigijimas gali būti tikrai puiki idėja. Išsirinkti šią įrangą galėsite gerokai paprasčiau, jei įvertinsite indaplovės matmenis, energijos klasę, programų skaičių, valymo tipą, ir t.t. Kaip ir kita buitinė technika, indaplovė gali būti laisvai pastatoma ant žemės arba integruojama į baldus, todėl įvertinkite, kuri šių pasirinkimo galimybių gali būti palankesnė.

Mikrobangų krosnelė

Nors virtuvėje galima išsiversti ir be šios įrangos, tačiau turime sutikti, kad mikrobangų krosnelė yra tikrai naudinga, kada tenka pašildyti paruoštą maistą ar atitirpinti šaldytus produktus. Renkantis šią buitinę techniką vertėtų išsiaiškinti, koks yra jos galingumas, kiek skirtingų programų turi mikrobangų krosnelė, ir t.t.

Jei virtuvinę techniką rinksitės internetu, galite būti užtikrinti, kad paieškos bus gerokai greitesnės. Čia galėsite rasti išsamius prekių aprašymus bei patogią prekių atranką pagal jus dominančias savybes. Taigi, jei siekiate sutaupyti laiko, pasidomėkite, kas yra siūloma virtualiose pardavimo vietose, ir tikrai atrasite pačius tinkamiausius pasirinkimus.

Daugiau informacijos: bigbox.lt