Švarus vanduo – sveikatos šaltinis

Švarus vanduo – sveikatos šaltinis - Interjeras.LT

Sveikatos ir grožio specialistai kiekvienam žmogus kasdien pataria išgerti apie 2 litrus vandens. Du trečdalius mūsų organizmo sudaro vanduo. Todėl nenuostabu, kad vanduo yra toks svarbus mūsų sveikatai ir kad jis turi būti kokybiškas.

„Franke“– virtuvinės įrangos specialistai – kartu su įmone „Brita“ – filtruoto vandens gamintoja –  sukūrė sistemą, kuria naudodamasis žmogus virtuvėje patogiai gali gerti ir vartoti šviežią ir filtruotą vandenį.

Keturios filtravimo pakopos užtikrina, kad iš vandens bus išvalytos smulkios ir stambesnės dalelės, kalkės, chloras, sumažintas sunkiųjų metalų kiekis (švino, vario ir kt.), taip pat pašalinti skonio ir kvapo stiprikliai.

Be to, filtravimo sistema išvalytame vandenyje lieka visi žmogaus organizmui reikalingi mineralai. Rezultatas – kiekvieną  dieną galima gerti natūralų, sveiką ir šviežią vandenį, mėgautis geresniu arbatos ir kavos skoniu. Negana to, sveikiems patiekalams gaminti galime turėti puikios kokybės vandens, kuris apsaugo buitinius pietaisus nuo apnašų. 

Kad sistema būtų patogi ir ilgaamžė, „Franke“ visus maišytuvus gamina tik iš nerūdijančio plieno.  Patogu, kai virtuvėje vienu maišytuvu galima naudoti paprastą vandenį, o pasukus jo svirtelę kairėje – įsipilti filtruoto vandens.

Potencialiam vartotojui yra galimybė pasirinkti kelis modelius, tačiau galima montuoti ir atskirą nerūdijančio plieno maišytuvą šalia pagrindinio. „Franke“ filtravimo sistema yra patogi – visa įranga užima mažai vietos, yra kompaktiška ir lengvai montuojama spintelėje po plautuve.

Nedidelis „Brita“ filtras gali būti montuojamas ir horizontalia, ir vertikalia kryptimi. „Franke“ specialistai numatė, kad žmogus galėtų pats greitai ir paprastai pasikeisti panaudotą filtrą vienu rankenėlės pasukimu.

Kad žmogus nepamirštų pakeisti filtro, bet kurioje vietoje galima pritvirtinti kasetės keitimo indikatorių, kuris pypsėdamas primins, kad reikia pakeisti filtro kasetę.

Kiekviename komplekte yra speciali testavimo juostelė, kurią naudodamas žmogus gali nustatyti vandens kietumą ir pagal tai filtravimo sistemai parinkti atitinkamą režimą. Esant kietam vandeniui, viena kasetė išvalo apie 1000 l vandens, o esant labai kietam – 500 l.

Taigi viskas sukurta tam, kad žmogus galėtų patogiai, paprastai ir ilgą laiką naudotis maišytuvu bei filtravimo sistema – gerti švarų, šviežią ir sveiką vandenį.

www.franke.com
 

Švarus vanduo – sveikatos šaltinis - Interjeras.LT

Švarus vanduo – sveikatos šaltinis - Interjeras.LT