Švediškai kėdei „Embrace“ – tarptautiniai apdovanojimai

 

 

     Švedų kompanijos „Kinnarps“ gaminys – biuro kėdė „Embrace“ – šių metų Vokietijos dizaino apdovanojimų ceremonijoje pelnė laimėtojo titulą kategorijoje „Aukščiausio lygio produktų dizainas: biuro baldai“. Komisijos nariai vienbalsiai pripažino, kad patogūs ir gražūs baldai, įprastai skirti privačioms namų erdvėms, persikelia į biurus (angl. „Lifestyle goes workstyle“).

     „Embrace“ – tai puikaus dizaino kėdė, kurios „minkštos“ formos ir kūrimo procesui panaudotos medžiagos leidžia jai tapti geriausia alternatyva įprastiems tradiciniams griežtų formų konferencijų baldams“, – taip švedų gaminį pristatė apdovanojimų žiuri. Dar vienas jau seniai tarptautinėse rinkose vertinamas ir Lietuvoje vis sparčiau įsitvirtinantis aspektas yra tai, kad šiuolaikiškas biuro baldas yra pagamintas iš perdirbamų medžiagų.

     „Embrace“ dizaino autorius – Vokietijos dizaineris Stefan Brodbeck. Jo sukurta kėdė „Embrace“ yra laimėjusi daugybę prestižinių apdovanojimų. Svarbiausi – „iF Design Award“, „Red Dot Award“ ir „Green Good Design Award“.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nuotraukų galerija:

 

         
         

 

             
             

 

www.kinnarps.lt