Greta Semionova, architektė, inžinierė, interjero dizainerė

Kiekvienas dizainas atspindi tam tikrą emociją, nuotaiką, ritmą, gyvenimo būdą. Esu architektė, interjero dizainerė, todėl, sukūrusi darnų, patogų, išskirtinį projektą, pati noriu užpildyti erdves jas geriau atskleidžiančiais, papildančiais, nuspalvinančiais daiktais ir medžiagomis. Surinkti įvairius dizaino objektus ir juos suderinti vienu ritmu – tikras menas. Kiekvienas daiktas interjerui suteikia savito skambesio, žaismingumo. Būtent spalvų, tekstūrų, proporcijų žaismas yra tai, kas mano projektus daro unikalius ir modernius. 

 

Šį kartą sukūriau tris šiuolaikiškus, prabanga, darna ir natūralumu dvelkiančius svetainės medžiagų bei interjero detalių derinius su vinilinėmis grindimis. Visi produktai – iš 2di.lt e. parduotuvės asortimento. 

 

I svetainės derinys. Pirmame derinyje vyrauja lengvos, šviesios tekstūros. Medžiagos panašių tonų, bet kiek skirtingo atspalvio. Šiam deriniui pasirinktos šviesios medienos imitacijos vinilinės grindys. Matomi ritmingi tapetų iš Earth kolekcijos ir medvilninio kilimo rašto atsikartojimai. Arūno Baltėno autorinė fotografija „Vilniaus Šv. Mykolo bažnyčios šventorius“ šiame interjere puikiai dera savo atspalviais, statika ir ritmu, o Taschen leidyklos knyga „Leonardo. The Complete Drawings“ tarsi primena apie tobulas formas. Smulkūs akcentai – baltos keramikos dirbiniai ir rausvos spalvos prancūziškas medvilninis pledas suteikia žaismingumo.

1. Tapetai „Earth“, EAR604,  Masureel kolekcija

2. Arūnas Baltėnas „Vilnius. Šv. Mykolo bažnyčios šventorius“, 2003 m., autorinis sidabro bromido atspaudas

3. Vinilinės grindys „Quick-Step“, BACL40128, Balance Click kolekcija

4. Meksikietiško stiliaus vazonas, Interios keramikos studija

5. Kilimas „Narma Esna“, baltas, 160 x 230 cm 

6. Pledas „Maia Chambray Roibos“, 130 x 200 cm,  Vivaraise kolekcija

7. F. Zöllner, J. Nathan knyga „Leonardo. The Complete Drawings“, leidykla Taschen 

 

II svetainės derinys. Svarbu, kad visos deriniui naudojamos medžiagos tarpusavyje derėtų, kad būtų bendras skambesys, ritmas, atsikartojantys raštai, spalvų paletė. Tamsaus skalūno imitacijos vinilinės grindys sukuria prabangos įspūdį, sienų dekorui parinkti ispaniški tapetai (panelės) su lapų motyvais atpalaiduoja, suteikia švelnios dinamikos. Editos Suchockytės drobėje laumžirgių sparneliai dera su išskirtiniu metalizuoto paviršiaus tapetų vaizdu. Nors raštai skirtingi, jie vienas kitą papildo, o parinktas viskozinis kilimas darniai dera su tapetų fonu. Visi elementai persipina ir suskamba vienu akordu.

1. Neaustinio pluošto tapetai (panelės), 9600901N, Random Metallics, Coordonne

2. Edita Suchockytė, „Laumžirgis 3“, 2016 m., drobė, aliejus, 90 x 70 cm

3. Vinilinės grindys „Quick Step“, AVST40035, Alpha Vinyl Tile Click kolekcija

4. Sebastiao Salgado fotografijų albumas „Sebastiao Salgado. Gold“, leidykla Taschen

5. Kilimas „Narma Fresco“ pilkas, 133 x190 cm 

 

III svetainės derinys. Šis derinys dėl savo gelsvų atspalvių yra ypač jaukus, stilingas bei elegantiškas. Išskirtinio rašto tapetai (panelės) iš Spirit of Nature kolekcijos kuria dinamiką, kurią ramina šiuolaikiškai atrodančios vientisos, šviesaus travertino imitacijos vinilinės grindys ir vienspalvis Noble kilimas. Interjerui jaukumo suteikia prancūziškos tekstilės gaminiai – natūralios lino medžiagos pagalvė bei užtiesalas. Erdvei parinkta Kęstučio Stoškaus autorinė fotografija „Pranciškonų bažnyčios interjero fragmentas“ ir knyga „Pro A. A. prizmę“ tarsi siūlo į viską pažvelgti kitu kampu.

1. Tapetai (panelės) „Spirit of Nature“, DGSPI1011-DGSPI1012-DGSPI1013, Masureel kolekcija 

2. Kęstutis Stoškus „Pranciškonų bažnyčios interjero fragmentas“, 1998 m., autorinis sidabro bromido atspaudas 

3. Kilimas „Narma Noble“, rusvas, 133 x 200 cm 

4. Vinilinės grindys „Pergo“, V2120-40047, Tile Premium Click kolekcija

5. Dekoratyvinė pagalvė „Zeff Masai“, bronzinės spalvos, 40 x 65 cm, Vivaraise kolekcija

 6. Pledas, lovos užtiesalas „Zeff Masai“, bronzinės spalvos, 80 x1 80 cm, Vivaraise kolekcija

7. A. Andriuškevičius, J. Marcišauskytė „Pro A. A. prizmę“, leidykla Modernaus meno centras

 

Kiekvienas interjeras turi savo istoriją, savo dinamiką, spalvų paletę. Užsakovas įvardija, kas jam svarbu, o mano tikslas viską surinkti į harmoningą visumą. E. parduotuvėje 2di.lt bei 2DI salonuose vienoje vietoje rasite Europoje pripažintų gamintojų produktų: parketlenčių, laminuotų ir vinilinių grindų, taip pat priemonių, skirtų grindims įrengti ir prižiūrėti. Išskirtinės kokybės ir dizaino tapetai, kilimai bei dovanoms skirtos prekės: namų tekstilė, indai bei keramikos dirbiniai, meno kūriniai, knygos. Perkant internetu, užsakymai nuo 40 Eur visoje Lietuvoje pristatomi nemokamai.

#2di.lt #Naudingi patarimai

2022-07-26