Kai kurie žmonės namų interjero detales perka internetu, kadangi tai padeda sutaupyti daug laiko, o pasirinkimas būna kur kas platensis, nei vienoje fizinėje parduotuvėje. Vienas tokių internete perkamų akcentų yra šviestuvai, kurie skirti ne tik geresniam matomumui, tačiau taip pat ir interjero kūrimui.


Taigi pateiksime kelis patarimus, kurie užtikrins, kad pasirinkimas ir pirkimas būtų kiek įmanoma paprastesnis, greitesnis ir tikslesnis.

1. Perkant internetu reikia remtis ne tik nuotrauka, kuri pateikiama, tačiau taip pat ir techninių specifikacijų aprašais, kurie turėtų padėti apsispręsti – ar gaminys Jums tinka. Jeigu greta prekės nėra aprašymo – neverta iš tokios vietos pirkti.

2. Šviestuvai dažniausiai kategorizuojami pagal tai, kurioje patalpoje, kuriame kambaryje jie kabės. Nuo tokių, kurie skirti miegamojo patalpoje, iki tokių, kurie tinkami voniai, kadangi yra atsparūs drėgmei.

3. Ar verta plačiau domėtis gamintojais? Galima. Tačiau dar geriau domėtis dizaineriais, kurie kuria šviestuvus. Tikėtina, kad tapsite tam tikro dizainerio sekėjas ir norėsis namus puošti tik jo gaminiais.

4. Nepamirškite, kad internete labai patogu ir paprasta pamatyti akcijas, nuolaidas. Kokybė bus tokia pati gera, tačiau kaina – mažesnė.

5. Judame link to, kad internete taip pat galima rasti nuotraukų, kuriose matyti – kaip atrodo konkretus šviestuvas tam tikroje erdvėje. Galite ne tik kur kas paprasčiau pasirinkti Jums tinkamą šviestuvą, tačiau taip pat ir įsikombinuoti jį interjere, derinti prie kitų akcentų, kurie taip pat skoningai sujungia visumą,

Geras šviestuvas padeda ne tik puikiai matyti nakties metu, tačiau džiugina ir estetika, puošia namus, net gali būti svarbiausias kambario akcentas. Svarbiausia investuoti į kokybę, kadangi dažniausiai medžiagos geriausiai „parodo“ – kokios kokybės tai šviestuvas ir tuo pačiu kokie yra Jūsų kuriami namai. Platų šviestuvų asortimentą galite rasti www.visisviestuvai.lt internetinėje parduotuvėje. Išbandykite ir įvertinkite!