Kiolne vykstančioje vienoje iš didžiausių biuro baldų parodų Europoje „Orgatec“, kurioje savo baldus pristato daugiau nei 600 įmonių iš 40-ies šalių, jau penktą kartą dalyvauja ir Lietuvos baldų gamintojai – įmonių grupė „Narbutas“. Šiais metais vienas iš pagrindinių biuro baldų parodos akcentų – darbo vietos ergonomika.

„Tokios parodos kaip „Orgatec“ yra puiki platforma pristatyti naujus produktus partneriams ir potencialiems klientams, pasidalinti savo patirtimi, gauti grįžtamąjį ryšį, įvertinimus bei daugiau įžvalgų apie tai, kur link juda biuro baldų pasaulis. Pastebime, kad pasauliniai biuro įrangos gamintojai orientuojasi į darbo vietos funkcionalumą, pristatydami reguliuojamo aukščio stalus, modernias ergonomiškas kėdes. Dar vienas svarbus parodos akcentas – atvirų erdvių planavimo bei akustiniai sprendimai biure. Taip pat dėmesys skiriamas ir neformalioms, poilsio zonoms, kuriose vyrauja minkšti baldai“, – sako Ingrida Paužienė, įmonių grupės „Narbutas“ pardavimų Lietuvoje vadovė.

Šiais metais parodoje „Orgatec“ įmonių grupė „Narbutas“ stebina partnerius produktų gausa. Kompanija pristato naujus, šiuolaikinio biuro tendencijas atspindinčius baldus: su italų dizaineriais Adriano Baldanzi ir Alessandro Novelli sukurtą išskirtinės elegancijos biuro kėdžių šeimą „North Cape“, bendradarbiaujant su danų dizaineriais Christina Strand ir Niels Hvass sukurtą skandinaviško stiliaus sistemą „Jazz“, baldų sistemą „Light“, kurios spintos ir stalai pasižymi lengvumu ir lakoniškumu. Taip pat parodos svečiams pristatomi nauji reguliuojamo aukščio stalai „One“ ir triukšmo spektrui sumažinti skirta garsą izoliuojančių panelių modulinė sistema bei akustiniai paveikslai – „Acoustic artwork”.

Tarptautinė biuro įrangos paroda „Orgatec“, vykstanti kas dvejus metus, savo istoriją skaičiuoja nuo 1953 metų. Jos metu pristatomos įvairių sričių – planavimo, biuro įrangos ir baldų, biuro valdymo, akustikos, apšvietimo, garso ir vaizdo technikos, aksesuarų ir kt. – naujovės.

#Biuras #Interjeras

2014-10-23