Kilimas – svarbi interjero detalė, į kurią verta investuoti

kilimas_interjeras

kilimas_interjeras

kilimas

kilimas

kilimas_interjeras

Taip sako salono „Kilimai Žvėryne“ marketingo vadybininkas Jurij Balcevič, o kartu pateikia ir dar keletą naudingų patarimų.

Kokius kilimus patariate rinktis klientams?

Kiekvieno pasirinkimas priklauso nuo asmeninių poreikių, individualaus skonio, ir žinoma -galimybių. Reikėtų nepamiršti, kad kilimas yra lygiavertė interjero detalė, kaip baldai, užuolaidos, ar namų įranga. Labai svarbu, kad kilimas derėtų ne tik stilistiškai ir spalviškai, bet ir atitiktų interjero vertę.

Ar tiesa, jog kilimas - investicija, padedanti taupyti?

Nesam tokie turtingi, kad pirktume pigius daiktus. Kilimų srityje ši išmintis irgi galioja. Principas - surasti kuo pigesnį, tarkime mašinų gamybos kilimą, dažniausiai nepasiteisina ir neatsiperka. Pigūs kilimai dažniausiai būna nekokybiški – jie pagaminti iš prastos medžiagos, greit susidėvi, ilgai skleidžia nemalonų kvapą. Nereikėtų taupyti sveikatos sąskaita. Geriau vieną kartą investuoti šiek tiek daugiau, kad kilimas džiugintų ir nekeltų jokių rūpesčių. Tikrai gera investicija –persiškas kilimas iš Irano.

Kiek laiko kilimas tinkamas naudoti?

Pirmiausiai - kol jis Jums patinka. O toliau, viskas priklauso nuo to koks tai yra kilimas, iš ko pagamintas, kokioje vietoje naudojamas. Kokybiškas mašinų gamybos kilimas, pagamintas iš tvirtų medžiagų neturėtų stipriai pasikeisti net per 10 metų. O, pavyzdžiui, persiški kilimai, perduodami iš kartos į kartą, laikui bėgant, tik gražėja.

Gal tai galėtų būti net Kalėdinė dovana?

Norint nustebinti originalumu, kilimas galėtų būti puikia šventine dovana. Net ir mažas kilimėlis, patiestas prie lovos, kasryt galėtų priminti apie jį padovanojusį žmogų. Juk žymiai maloniau pastatyti basą koją ant minkšto, šilto paviršiaus, nei ant plikų grindų.