Kaip dar galima supaprastinti vandens inžinerinių sistemų įrengimą?“ – tokį klausimą nuolat sau kelianti vokiečių kompanija TECE pasiūlė keletą savo gaminių atnaujinimų. TECEdrainprofile dušo latakas tapo dar sandaresnis, praplėstas TECEdrainprofile dušo grotelių asortimentas, sukurtas vertikalus itin žemas dušo sifonas, nereikalaujantis daug vietos. 

Kompanijos inžinieriai, komentuodami atnaujinimus sakė: „Montavimą padarėme dar patogesniu, o vartotojams suteikėme malonų jausmą, žinant, kad įsigijo kokybiškus, saugius gaminius, kuriuos paprasta naudoti“. 

Atnaujinta klasika

Naujasis klasikinio dušo latako TECEdrainlaine variantas yra TECEdrainline-Evo. Pagrindinė latako savybė yra ta, kad jis tapo dar sandaresnis. Atnaujinta konstrukcija dušo nuotekų vandenį surenka iki paskutinio mažiausio lašelio. 

Yra įrodyta, kad duše po grindų plytelėmis visgi patenka vanduo. Kad ir nedaug, bet patenka. Hidroizoliacinę medžiagą priklijavus prie latako korpuso, sistema tapo sandaresnė. O valant dušo lataką, išėmus kvapo užsklandos stiklinę, susikaupęs vanduo suteka į sifoną. Sausa! 

Be to, jis gali būti montuojamas ir ant kojelių, ir tvirtinamas prie sienos. 

Šiam dušo latakui tinka bet kurios grotelės iš didžiulio TECEdrainline grotelių asortimento. 

Vienas latakas – 5 ilgiai, 9 spalvos

Gamintojas sakosi užbaigęs TECEdrainprofile dušo latako atnaujinimus ir sukūręs galutinį šio produkto pasirinkimų komplektą. Jį sudaro 5 skirtingi ilgiai (80 cm, 90 cm, 1 m, 1,2 m, 1,6 m) ir 9 spalvų bei paviršiaus dangos grotelių variantai.  Šis dušo latakas nuo pat pradžių išsiskyrė tuo, kad jį paprasta priderinti prie didelių gabaritų grindų plytelių. Sunku atspėti, koks bus kiekviena individuali dušo zona ir jos apdaila. Siekiant estetiško, gražaus vaizdo, dušo latako ilgis turėtų sutapti su dušo zonos grindų plytelių kraštais. Jei visgi nėra tinkamo ilgio, per ilgo latako kraštus iki 5 cm galima paprasčiausiai nupjauti. 

Ypač dideliems dušams, kur vienu metu gali praustis du žmonės, pritaikytas didžiausias, 1,6 m ilgio latakas. 

Iš TECEdrianprofile dušo latakų asortimento galima rinktis  groteles, padengtas dėvėjimui atsparia PVD danga. Jie yra priderinti prie kompanijos Hansgrohe AXOR ženklo vandens maišytuvų. Bendrą skirtingų gamintojų kolekciją papildo ir analogiškos TECEsquare vandens nuleidimo plokštelės. Du skirtingi gamintojai sukūrė bendrą kolekciją, suteikdama galimybę lengviau suderinti aksesuarus vonios kambaryje, formuoti vieningą interjero stilių. 

Juodas, PVD danga padengtas TECEdrianprofile latako grotelės dera su madingais juodais vonios kambario aksesuarais, dušo kabinos rėmais ir kitomis interjero detalėmis. 

Vertikalu

Itin žemas vertikalus TECEdrainprofile dušo sifonas sukurtas atsižvelgus į tai, kad kartais statinio konstrukcijoje jam galima skirti nedaug vietos. TECEdrainprofile dušo latakas su naujuoju vertikaliu sifonu dabar tinka visais montavimo atvejais, kai nuotekų vamzdžiai klojami vertikaliai, kertant lubas,  kaip kad kartais  įrengiama pirmuosiuose aukštuose, rūsiuose ar pagalbinėse patalpose.  Tai yra plokščiausias sifonas, jo montavimo aukštis tik 47 mm,  todėl jis ypač tinka patalpose su plonu išlyginamuoju sluoksniu.

Turi visus TECE sifono privalumus – užspaudžiamą Seal System sandarinimo žiedą, kvapų gaudyklę ir garsą izoliuojančią dangą, tais atvejais, kai latakas montuojamas lygiai prie sienos.  

 

 

Daugiau informacijos: spotlight.tece.com

#Video

2022-08-12