Vandens inžinerinės įrangos gamintojos, vokiečių kompanijos TECE padalinys Lietuvoje ir prekybos mažmeninės prekybos bendrovė atrado būdą, kaip bent iš dalies kompensuoti dėl karantino jau kuris laikas nevykstančius susitikimus su vartotojais statybų sektoriaus parodose. Iki gegužės 7 d. „Statgeros“ teritorijoje Vilniuje, Savanorių pr. rengiamos TECE dienos.

Kiekvienais metais parduotuvės kieme besisvečiuojanti mobili TECE ekspozicija ant ratų šiuo metu tampa reta galimybe gyvai susitikti produktų gamintojams ir vartotojams. Pasak UAB „Statgera ir partneriai“ vadovo Vido Šulskaus, tradiciniai renginiai įgauna naują prasmę: „Tai darome, norėdami tiesiogiai supažindinti savo klientus su inžinerinėmis naujovėmis, ypatumais. Pas mus dažniausiai lankosi montuotojai, tie žmonės, kurie naudoja įrangą savo darbe. Jiems yra aktualu iš pirmų lūpų išgirsti montavimo niuansus. Kiekvienais metais atsiranda kažkokių įrangos pakeitimų, atnaujinimų. Niekas kitas taip gerai nepaaiškins ir neparodys, kaip patys gamintojų atstovai Lietuvoje“.

Šį kartą dėmesio centre atsidurs naujienos, kurias TECE pristatė pasaulinėje šildymo ir vėdinimo parodoje ISH, kuri kas dvejus metus rengiama Frankfurte prie Maino. Šiemet ir ji buvo organizuota tik internete.

„TECE Baltikum“ komercijos direktorius Regimantas Mikučionis


„Tikimės, kad per šias dvi savaites turėsime progą susitikti ne tik su nuolatiniais „Statgeros“ klientais, bet užsuks ir kiti, kam yra aktualios vandens inžinerinės įrangos naujovės. Montuotojams bus naudinga susipažinti su atnaujintu TECE potinkiniu rėmu ir Uni 2.0 vandens bakeliu, nauja vandens nuleidimo plokštelių tvirtinimo sistema Easy fit. Verta pastebėti, kad atnaujinimai atlikti atsižvelgiant į montuotojų pastabas, atsiliepimus ir patirtis. Montavimo pakeitimai buvo daromi tam, kad darbas būtų paprastesnis, lengvesnis ir greitesnis“, sakė bendrovės „TECE Baltikum“ komercijos direktorius Regimantas Mikučionis.


V. Šulskus pastebėjo, kad meistrai noriai dirba su TECE įranga, nes ji turi dvi svarbias savybes: ją paprasta montuoti ir ji yra itin patikima. Dažniausiai perkamos prekių kategorijos yra potinkiniai rėmai ir TECEflex sistema, vamzdžiai.

Laikinos ekspozicijos adresas – Savanorių 124, Vilnius.

Daugiau informacijos: tece.com/lt