Mėgstamas darbas visų pirma turi džiuginti. Nes tada ir dirbasi geriau, ir rezultatai geresni. Su mumis, šioje erdvėje Jūs galite eksperimentuoti, mokytis ir atrasti savas idėjas, už kurias būsite apdovanoti“, – skelbia vokiečių vandens inžinerinės įrangos gamintojos TECE sukurtas portalas internete TECEpro, skirtas profesionalams. Juo jau keletą metų sėkmingai naudojasi prekybiniai ir montuotojai.

Nuo šiol registruotis portale kviečiami ir interjero dizaineriai, architektai. Portalo tikslas – sutelkti profesionalų bendruomenę, teikti aktualią informaciją apie vandens inžinerinės įrangos naujoves, teikiamas galimybes, specifiką, pritaikymą. Vienoje vietoje, patogiai ir aiškiai yra pateikta informacija apie visus produktus, jų grupes, naudojimo instrukcijos, programinė įranga, kuri, įvertinus kiekvieną konkrečia situaciją, padeda tiksliai apskaičiuoti medžiagas ir jų panaudojimo būdus šildymo, vėsinimo sistemoms. Profesionalams taip pat naudinga vandentiekio, nuotekų projektavimo programa. Pateikta ir bandomoji projektavimo programų versija.

Portalo kūrėjai yra pasirengę išklausyti kiekvieną nuomonę apie produktus, jų sistemas, sužinoti specifinius vartotojų poreikius. Iš profesionalų dialogo gimsta idėjos, kurios palengvina darbą, taupo laiką, jėgas ir leidžia pasiekti rezultatų, kuriais vieni gali didžiuotis, kiti – komfortiškai gyventi.

Architektai ir interjero dizaineriai kviečiami jungtis prie portalo, šioje uždaroje erdvėje dalintis savo projektų idėjomis ir jau įgyvendintais darbais.

Portalas veikia ir kaip savotiška lojalumo sistema. Kompanija yra numačiusi apdovanojimus tiems, kas savo darbe pirmenybę teikia ir naudoja TECE produktus. Lojalumo taškai yra numatyti ir už pateiktą projekto idėją, ir už jau įgyvendintą vonios kambario interjerą. Suteiktų lojalumo taškų kiekis priklauso nuo projekte panaudotų medžiagų vertės. Prizai – SPA paslaugos, dovanų čekiai.

Dar vienas portalo privalumas architektams ir dizaineriams – bet kada ir iš bet kur prisijungę prie portalo, personalinėje erdvėje atsidaryti savo projektų nuotraukų galeriją. Patogu, kai pristatant savo vizijas reikia vaizdu iliustruoti pasakojimą, nereikia eikvoti vietos savo laikmenose – telefone ar planšetėje. Prisiregistravusių vartotojų duomenys ir informacija TECEpro yra visiškai saugūs, prieinami tik jų šeimininkams.

Pasak kompanijos atstovų, poreikį portale sukurti erdvę architektams ir dizaineriams padiktavo pastaruoju metu išaugusi produktų paklausa iš privačių vartotojų. Inžinerinių sprendimų atradimui ir įgyvendinimui butų ir namų savininkai dažniausiai kreipiasi į būtent į juos.

Portalas leidžia užmegzti artimesnius ryšius, greičiau ir efektyviau suteikti konsultacijas. Antra vertus tai ir būdas atsidėkoti už lojalumą.

Daugiau informacijos: tecepro.lt