Spalio 15-16 d. Litexpo rūmuose vyksiančioje parodoje „Archzona“ vandens inžinerinės įrangos gamintoja TECE pristatytas savo naujienas, kurios pretenduoja tapti vienu iš industrinio dizaino metų įvykiu.

 

 

Vandens nuleidimo plokštelė TECEvelvet

Magiškas prisilietimas! Šios vandens nuleidimo plokštelės unikalumas – dizainas ir medžiaga. Dizaino autorius – industrinio dizaino žvaigždė – Konstantin Grcic. Jis sukūrė plokštelę, kurioje elegancija dera su funkcionalumu. Matinė, menkai atspindinti šviesą plokštelė vizualiai ir prisilietus – minkšta ir maloni. Ant jos nelieka pirštų atspaudų. Naujos kartos akrilo dervos sudaro uždarą paviršių, užkertantį kelią dulkių ir vandens prasiskverbimui. TECEvelvet kolekciją sudaro 6 madingi atspalviai, nuo baltos iki juodos, vyrauja ramūs, žemės spalvų tonai. Švarus, griežtas, linijinis TECEvelvet dizainas ir matinis paviršius bet kokiam vonios kambario interjerui suteiks modernumo atspalvį.

 

 

TECEloop

Du apvalūs mygtukai. Harmoninga proporcija. Funkcionalu ir gražu. Geresnės formos neįmanoma sukurti. TECEloop dizainas tapo klasika. Tai vienintelė iš visų plokštelių, turinti tokią didelę skirtingų dizainų derinių įvairovę. Įprastas medžiagas paaukojome tam, kad sukurtume naują įspūdį ir dar didesnį pasirinkimą.

Naujos serijos dangteliai gaminami tik iš natūralių medžiagų – medžio, marmuro, betono, skalūno ir naujų atspalvių stiklo. Kiekviena kitokia ir unikali!

Iš skirtingų dangtelių ir mygtukų derinių galima susikurti individualų tos pačios plokštelės dizainą. Didelis medžiagų ir spalvų pasirinkimas leidžia sukurti plokštelę pagal skonį, tinkančią kiekvienam interjerui.

 

 

TECEone unitazas su dušo funkcija

Paprastai montuojamas ir valdomas, kompaktiškas unitazas su dušo funkcija, kuris veikia be elektros. Šiltas ir šaltas vanduo dušui prijungiamas iš vandentiekio. Viena rankenėle paleidžiama bei reguliuojama vandens srovė, kuri išstumia purkštuką, kita reguliuojama vandens temperatūra.

Kompanijos inžinieriai išvengė sudėtingos elektronikos ir didelių matmenų. Nereikia vandens talpos ir momentinio jo pašildymo. Tuo pačiu išvengė ir aukštos kainos. Unitazas montuojamas paprastai, kaip dušo įrangos priedas. Užtikrina maksimalią higieną ir taupo vietą vonios kambaryje.

 

 

Daugiau nuotraukų:

Daugiau informacijos: tece.lt