Viešbučiuose, poilsio būstuose ar ligoninėse būna periodų, kai geriamojo vandens sistemos ilgą laiką yra nenaudojamos. Užsistovėjusiame vandenyje, ypač drungname, ima veistis žmogaus sveikatai pavojingos bakterijos.  TECE inžinieriai rado sprendimą, kaip kompaktiškai integruoti automatinio praplovimo stotelę į vandens nuleidimo bakelį.

 

Viešbučių savininkai, įleisdami žmones į ilgą laiką nenaudotas patalpas, perspėja atsukti čiaupus ir išleisti šiek tiek vandens. Tai yra vienintelis efektyvus būdas sujudinti vandenį vamzdyne. Deja, bet ne visi šeimininkai yra tokie sąžiningi. Be to, neaišku, kiek to vandens reikia išleisti. Norėdami apsidrausti žmonės jo išpila į nuotekas nepagrįstai daug. 

Daug patikimesnė ir saugesnė vandentiekio sistema yra ten, kur įrengtos automatinės praplovimo stotelės. 

Vokietijoje už išskirtinę technologiją ir dizainą apdovanojimą pelniusi TECE naujovė yra technologija, kai  higieninio nuleidimo stotele tampa unitazo vandens bakelis. Kompaktiškame įrenginyje į bakelį atvesta karšto vandens jungtis ir programuojamas valdiklis. 

WC modulis su integruotu higieniniu praplovimu yra geras spendimas dar ir dėl to, kad jis neužima papildomos vietos. Paprastai tokios stotelės yra įrengiamos kurioje nors vamzdyno vietoje, tenka specialiai prijungti vandentiekio ir nuotekų vamzdžius. Šiuo atveju visa sistema kompaktiškai integruota unitazo vandens bakelyje, nuleidžiamas vanduo patenka į jau esamus nuotekų vamzdžius. Patogu, saugu ir ekonomiška.

Higieninio praplovimo sistema valdoma belaidžiu "Bluetooth®" ryšiu, per programėlę išmaniajame telefone. Nustatomas skalavimo periodiškumas, nuleidžiamo vandens kiekis. Rekomenduojama per vieną kartą išleisti tiek vandens, kiek jo yra vamzdyne iki  pagrindinio vandentiekio stovo. Vandentiekio meistrai tokį kiekį lengvai apskaičiuoja. 

Jei reikia, higieninio praplovimo įrenginys gali būti prijungtas prie bendros pastato valdymo sistemos.

 

 

Daugiau informacijos: www.tece.lt

 

#Video

2022-08-11