TECEdrainline dušo latakas – prieš 15 m. sukurta inovacija vonios kambariui, tapo standartiniu sprendimu, kai norima sukurti modernų interjerą.

 

 

Latakai išlaisvina vonios erdvę, padeda panaikinti atskiras erdves ir leidžia sukurti vientisų kambario grindų dizainą. Vanduo surenkamas pro plyšelius plytelėmis ar natūraliu akmeniu dengtose grindyse. Taip sukuriami jaukūs ir išraiškingo dizaino vonios kambariai, kuriuose daugiau erdvės ir judėjimo laisvės.

Dušo latako grotelių pasirinkimas toks didelis, kad juos lengva pritaikyti bet kokiame interjere. Juodo, žalsvo ir balto stiklo, įvairių raštų ir spalvų metalo, su įklijuojama plytele, kurios vizualiai dingsta grindyse.

Esminis dušo latako privalumas – jo dėka visame vonios kambaryje galima dėti tas pačias grindis, kloti madingas didelio formato plyteles. Vientisos grindys visame vonios kambaryje yra ne tik gražu, bet ir praktiška. Kai nėra jokių slenksčių, lengviau judėti. Ypač tais atvejais, kai namuose yra žmonių, kuriems sunkiau vaikščioti arba jie juda ratukuose.

 

 

Padeda išvengti pertvarų

Tam, kad į lataką subėgtų dušo vanduo, užtenka nedidelio nuolydžio jo link – 1cm/1m. Dušo lataką galima dėti ties bet kuria dušo zonos kraštine. Dažniausiai jis dedamas prie sienos, bet gali būti įrengiamas ir priešingoje pusėje, arba L formos, atribojant šlapią kambario zoną iš dviejų pusių.

Erdvesniuose kambariuose dušo zonos nebūtina atskirti ir stiklo pertvara. Vanduo tykšta apie 1,5 m. Jei vietos yra pakankamai, dušą galima palikti atvirą. Nebereikės valyti stiklo, kuris dažniausiai nuo vandens apsineša kalkių nuosėdomis.

Praktiška

Dušo lataką paprasta valyti. Grotelės lengvai nusiima. Lygiame vidiniame latako paviršiuje nesikaupia nešvarumai.

 

 

Naudojant plaukų gaudyklę, valyti dar lengviau. Jos dėka nešvarumai nepatenka į sifoną ir jo neužkemša.

 

 

Nuotekų surinkimo konstrukcija sulaiko nemalonius kvapus.

Kartais besiprausiant po dušu su vandeniu į nuotekas nugarma netyčia atsikabinusi grandinėlė, žiedas ar kitas mažmožis. Latako kūrėjai pagalvojo ir apie tai. Pamestą daiktą ranka galima pasiekti ir pasiimti iš po grindimis esančio sifono. Dar vienas jo privalumas: – jei reikia pasiekti ir išvalyti dar giliau esančius vamzdžius, tinka senas patikrintas prietaisas – santechniko gyvatukas.

 

 

Daugiau nuotraukų:

Daugiau informacijos: tece.com