Šios vandens nuleidimo plokštelės unikalumas – dizainas ir medžiaga. Dizaino autorius – industrinio dizaino žvaigždė – Konstantinas Grcicius, kuriantis tokiems garsiems prekių ženklams kaip Vitra, Magis, Flos, Prada. Jo darbai taip pat yra panaudoti garsiausių pasaulio muziejų, tokių kaip MoMA Niujorke ir Žoržo Pompidu meno centro Paryžiuje, ekspozicijose. Jo kūrybai būdingas kruopštus meno, dizaino ir architektūros istorijos suvokimas bei aistra technologijoms ir medžiagoms. Konstantinas Grcicius sukūrė plokštelę, kurioje elegancija dera su funkcionalumu.

 

 

Plokštelė pagaminta iš italų gamintojo Arpa Industriale sukurtos novatoriškos, daugybę dizaino apdovanojimų pelniusios medžiagos Fenix NTM®, atliepiančios dvi modernaus interjero dizaino tendencijas: išmaniąsias medžiagas ir matinius paviršius. Ji plačiai naudojama baldų, šviestuvų, virtuvės plautuvių ir kitų daiktų, dizaino objektų, gamyboje.. Įmonė TECE pirmoji šią medžiagą panaudojo vandens nuleidimo plokštelėje ir atvėrė visiškai naujas vonios kambario dizaino perspektyvas. Ši medžiaga sukurta tam, kad idėjoms suteiktų formą. Matinė, menkai atspindinti šviesą plokštelė vizualiai ir prisilietus – minkšta ir maloni. Ant jos nelieka pirštų atspaudų. Naujos kartos akrilo dervos sudaro uždarą paviršių, užkertantį kelią dulkėms ir vandeniui prasiskverbti.

TECEvelvet kolekciją sudaro 6 madingi atspalviai, nuo baltos iki juodos, vyrauja ramūs, žemės spalvų tonai.

Švarus, griežtas, linijinis TECEvelvet dizainas ir matinis paviršius bet kokiam vonios kambario interjerui suteiks modernumo.

Daugiau nuotraukų:

Daugiau informacijos: tece.lt

Žurnalas „Interjeras.lt pataria“