Šiuolaikinės technologijos atveria beribes galimybes ir suteikia nežabotą kūrybinę laisvę netgi renkantis tapetus. Nebijokite eksperimentuoti ir rinktis drąsesnius sprendimus kurdami namų interjerą. Aukščiausios kokybės žymiausių Europos gamintojų tapetai ras vietą kiekvienuose namuose!

Morris&Co tapetai iš Craftsmanship kolekcijos


Ieškantiems itin ekonomiškų sprendimų pasiūlysime „Sandudd“ suomiškus tapetus. Šis gamintojas išsiskiria giliomis skandinaviškomis tradicijomis bei ekologiškais tvariais produktais. „Sandudd“ firmos tapetai lengvai įsilies į jūsų namų interjerą. Ramių spalvų tonai ir švarios formos suteiks būstui jaukumo, paprastumo ir išskirtinumo.

Sandudd tapetai iš kolekcijos
Metsapolku
Sandudd tapetai iš kolekcijos Unelmia

Pasiilgusiems skandinaviško lengvumo patiks „Engblad&Co“ ar „BorasTapeter“ raštai. Tai švedų tapetų meistrų prekių ženklai, skirti moderniam kasdieniam gyvenimui, jaukiai namų atmosferai sukurti. Kolekcijos išsiskiria šiuolaikiniu, kiek sofistifikuotu skandinavišku dizainu, atliepiančiu tarptautines mados sroves. Naudodami klasikinius bei laikui nepavaldžius piešinius šių prekių ženklų dizaineriai ir toliau kuria tapetus, žavinčius savo piešiniais, spalvomis ir tekstūromis.

„BorasTapeter“ ir „Engblad&Co“ tapetai

Norintiems namams suteikti skirtingų kultūrų žavesio ir ištobulintų spalvų derinių – reljefiški „Khroma“ ir „Zoom“ tapetai iš Belgijos. „Khroma“ – pirmasis visame pasaulyje žinomų tapetų meistrų iš Belgijos „Masureel“ prekės ženklas. „Khroma“ – tai istorijos, kurias reikia išgyventi. „Zoom“ prekės ženklas suderina aukščiausios kokybės produktus ir ekonomiškus sprendimus. Klasikinį dizainą su šiuolaikinėmis interjero tendencijomis derinantys prekių ženklai gali pasiūlyti dekorą sienoms, kurioms reikia gaivaus elegancijos prisilietimo.

Khroma tapetai

Besidomintiems naujausiomis mados kryptimis siūlome atkreipti dėmesį į „Harlequin“, o šiuolaikiniams hipsteriams ir popkultūros mėgėjams – į „Scion“ gamintojų asortimentą. „Harlequin“ – tai vaizduotę žadinantys tapetai, kvapą gniaužiančios technikos ir spalvos. Jie garantuotai jūsų sienas pavers meno kūriniais! „Scion“ tapetų raštų kūrėjai siekia palikti išskirtinį pėdsaką interjero dizaino pasaulyje, tai įdomus naujoviškas prekės ženklas, nebijantis eksperimentuoti su ryškiais tonais ir nestandartiniais raštų motyvais.

„Harlequin“ tapetai

Karjeros siekiantiems, urbanistinį gyvenimo stilių propaguojantiems patiks provokuojantys „Anthology“ prekės ženklo sienų apmušalai. Šios sienų dekoravimo medžiagos – unikalus naujoviško bei eklektiško dizaino ir subtilių tekstūrų derinys. Šie industrinio stiliaus sienų apmušalai sukelia ypatingą prabangos pojūtį. „Anthology“ savo kolekcijose naudoja pažangiausias tapetų gamybos mašinas ir gamybos metodus bei technologijas. Viso to rezultatas – avangardiniai, žadą atimantys tapetų raštai ir plati vaizduotę žadinančių atspalvių gama.

„Anthology“ tapetai

Vertinantiems tradicijas ir besidomintiems dizaino istorija siūlome iki smulkmenų ištobulintus Williamo Morriso raštų puoselėtojų „Morris&Co“ tapetus. Williamas Morrisas tikėjo, kad kiekvienas turi teisę į gražius namus, todėl „Morris&Co“ priklauso visiems. Šio dizainerio kurti raštai užsitarnavo vietą jaukiuose gyvenamuosiuose namuose, užmiesčio vilose ir butikų tipo viešbučiuose visame pasaulyje. „Morris&Co“ tradicinė tapetų spausdinimo technologija suteikia sienų apmušalams išskirtinį, tarsi ranka tapyto paviršiaus pojūtį. Atspausdinti raštai yra labai individualūs ir lengvai atpažįstami interjero dizaino, architektūros ir meno pasaulyje. Atverkite duris „Morris&Co“ ir įsileiskite Williamo Morriso paveldą.

Daugiau tapetų nuotraukų:

____________

Tapetus galite apžiūrėti ir įsigyti:

Vilniuje, „Vilniaus Parketas“ salone, P. Lukšio g. 32 („Domus galerija“);
Vilniuje, „Parketas ir Tapetas“ salone, Verkių g. 44 („Unideco“);
Kaune, „Parketas ir Tapetas“ salone, Pramonės pr. 8E (NIC centras);
Klaipėdoje, „Parketas ir Tapetas“ salone, Minijos g. 42 (NIC centras);
Šiauliuose, „Parketas ir Tapetas“ salone, Pramonės g. 17B (NIC centras);
Utenoje, „Parketas ir Tapetas“ salone, Kupiškio g. 19 (NIC centras).

„Parketas ir Tapetas“ – idėjų lobiai kuriantiems namus. Daugiau idėjų rasite:

www.parketasirtapetas.lt,

www.facebook.com/Parketas.ir.Tapetas,

www.instagram.com/parketas_ir_tapetas.

Žurnalas: „Interjeras.lt pataria“