Architektūros studija Very Good Architecture Company projektuoja privačius gyvenamuosius namus bei interjerus kokybę ir natūralumą vertinantiems klientams. Siūlome išskirtinius dizaino sprendimus, daug dėmesio skiriame koncepcijai, individualioms detalėms, kuriamų formų bei erdvių filosofijai. Manome, jog aukštos kokybės dizaino gaminiai bei natūralios, kokybiškos medžiagos yra neatsiejama aukščiausios kokybės interjero dalis. „Domus galerija“ yra puiki vieta, kurioje po vienu stogu galima išvysti naujausias interjero tendencijas, aplankyti ten įsikūrusius interjero salonus ir pasirūpinti savo būsimų namų kūryba. Čia rasite platų gaminių spektrą: vidaus bei lauko baldus, šviestuvus, kokybiškas apdailos medžiagas, vonios kambario įrangą, tekstilę bei interjero aksesuarus.

architektės Olga Voišnis ir Raminta Vitkūnė

Very Good Architecture Company kuriant interjero projektus rekomenduoja daug dėmesio skirti natūralioms medžiagoms bei detalėms. Šiuolaikiški, minimalistiniai sprendiniai, sujungti su Rytų estetika bei filosofija, kuria natūralumo, jaukumo pojūtį. Jis ypač išryškėja per gamtos motyvus ir formas. 

Svetainė – centrinė kiekvienų namų erdvė, todėl patogūs minkšti sėdimieji baldai ypač svarbūs. Modulinė sofa iš DIStyle/Scanline salono – puikus pasirinkimas mėgstantiems bei vertinantiems komfortą. Ji leidžia dėlioti skirtingus funkcinius scenarijus erdvėje, todėl tiks tiek mažesnėms, tiek didesnėms erdvėms. Universalus, minimalistinis dizainas gražiai dera prie įvairios stilistikos baldų. Prie lakoniško sofos dizaino dailiai atrodo išraiškingesnės formos medžio masyvo fotelis su natūralaus avikailio apdaila iš Skandinaviški interjerai salono kolekcijos. 

Kavos staliukams parinkome skulptūrišką, plastiškų formų kompoziciją iš Skandinaviški interjerai salono. Sakralinio dizaino centrinis šviestuvas iš salono Simetria skleidžia šiltą šviesą ir sukuria ypatingą svetainės erdvės atmosferą. Rafinuoto ir kartu universalaus dizaino pastatomas šviestuvas iš Simetria suteikia jaukų papildomą apšvietimą. Bendras svetainės zonos fonas kuriamas naudojant natūralias medžiagas: sodrios šokoladinės spalvos ąžuolinės parketlentės iš Geros grindys salono derinamos su akmens masės didelio formato sienų plytelėmis iš Kapri salono. Vazos iš DIStyle/Scanline – originalus, aiškių formų interjero dekoro elementas.

1. Modulinė sofa Saba Italia „My Taos“ – DIStyle/Scanline

2. Fotelis MENU „Knitting Lounge Chair“ – Skandinaviški interjerai

3. Staliukai Nikari „April“ – Skandinaviški interjerai

4. Šviestuvas Santa&Cole „Cirio Chandelier“ – Simetria

5. Pastatomasis šviestuvas Gubi „Unbound“ – Simetria

6. Ąžuolinės parketlentės Boen „Brown Jasper Canyon“ – Geros grindys

7. Akmens masės plytelės Italgraniti „Shale“ spalva greige – Kapri

8. Vazos 101CPH „Sumo“ – DIStyle/Scanline

9. Tapetai Wall&Deco „Kintsu“ – DIStyle/Scanline

 

Valgomojo erdvė – vieta skirta bendrauti, todėl čia kuriama jauki, intymi aplinka, o joje esantys baldai – kokybiški, patogūs bei ilgaamžiai. Masyvo stalviršis šlifuotais kraštais derinamas su metalinėmis, griežtesnės formos, bet itin plonomis ir elegantiškomis stalo kojomis. Šis valgomojo stalas iš Skandinaviški interjerai salno yra klasikinio minimalizmo pavyzdys. Origamio įkvėpta valgomojo kėdė iš DIStyle/Scaniline – ypač komfortiška ir traukianti žvilgsnį išskirtinėmis detalėmis. Organiškų formų porcelianiniai stalo indai iš Design+ salono atkartoja nelygius valgomojo stalo kraštus bei papildo bendrą valgomojo kompoziciją. Subtilus žvilgesys kartu su akvarelinėmis spalvomis tampa puikiu organišku valgomojo erdvės dekoro elementu. Akcentinių sienų dekoravimui parinkome tapetus iš DIStyle/Scanline, bei akmens masės plyteles iš Kapri salono, kurių dizainas kuria įdomų, kontrastingą santykį su griežtesnių, modernesnių baldų formomis. Abstrakčių geometrinių formų paveikslai bei vaza iš DIStyle/Scanline organiškai įsilieja į valgomojo interjerą.

1. Valgomojo stalas dk3 „Tree Table“ – Skandinaviški interjerai

2. Kėdės Natuzzi „Pi Greco“ – DIStyle/Scanline

3. Porcelianiniai stalo indai – Chic „Perla Gold“ – Design+

4. Tapetas Wall&Deco „Kintsu“ – DIStyle/Scanline

5. Akmens masės plytelės Italgraniti „Shale“ spalva sand – Kapri

6. Paveikslai 101CPH „Shield“ ir „Void“ – DIStyle/Scanline

7. Vaza 101CPH „Cobra Double“ – DIStyle/Scanline

 

Daugiau informacijos: domusgalerija.lt

Žurnalas „Centras“