Didžiausioje pasaulyje interjero dizaino parodoje „Salone del Mobile“ Milane šiais metais iškelta mintis, jog technologijos jau seniai nebėra tik tam tikram tikslui pasiekti reikalinga priemonė, bet ir svarbi interjero stiliaus detalė. Dėmesys mažesnėms detalėms leidžia nesunkiai sukurti skoningus, kartais visai netikėtus akcentus įvairiausiuose interjeruose. Tai patvirtina ir Vokietijos jungiklių ir protingų namų sistemų gamintojo JUNG LS ZERO integruojamieji jungikliai, įsiliejantys į supančią aplinką ir suteikiantys jai naujo žavesio.


Modernaus dizaino interjero lygaus paviršiaus elementai tampa itin paklausūs, todėl JUNG LS ZERO integruojamieji jungikliai tarsi įauga į pagrindą, sudarydami vientisą paviršių.

Naujos dizaino galimybės

Itin gludžios konstrukcijos jungikliai LS ZERO yra iki tobulumo išgryninta nepavaldžios laikui jungiklių serijos LS 990 interpretacija. LS ZERO serijos jungikliai, kištukiniai lizdai ir išmanieji namų įrangos valdymo prietaisai su paviršiumi sudaro idealiai lygią plokštumą nepriklausomai nuo to, į kokią medžiagą montuojami – tai gali būti mūras, gipskartonis, o įmontuotas į baldą jis tampa subtiliu baldų dizaino elementu.

Integruojamieji jungikliai LS ZERO ypač dera minimalistinio, skandinaviško stiliaus interjeruose. LS ZERO rėmelius galima derinti ir su klasikiniais LS 1912 svirtiniais jungikliais, puikiai atsiskleidžiančiais retro stiliaus interjeruose. LS 1912 dangtelis susilieja su rėmeliu preciziškai tolygiai, o išskirtinis jo elementas – svirtelė, kuri gali būti cilindro, kūgio ar kubo formos.


LS ZERO tinka prie įvairių formų ir medžiagų baldų, nes jis ne užgožia baldą, o priešingai – prie jo prisiderina ir išryškina savitą stilių. Taip atsiveria dar daugiau šiuolaikiško interjero dizaino galimybių. Grakštus perėjimas tarp baldo ir jungiklio sukuria harmoningą visumą ir drauge suteikia baldui naują išraiškos galią.

Gausus spalvų pasirinkimas

LS ZERO instaliacijos dizainas siūlo įvairiausių sprendimų. Prietaisai gali būti atskirti vieni nuo kitų atskirais rėmeliais arba atitinkamai sujungti dvigubais ar trigubais rėmeliais. Bet kuriuo atveju LS ZERO modernios elektros instaliacijos komponentai tampa dailiais baldų dizaino elementais.

Vos pastebimas ar ryškus išsišokėlis – spalvų paletė neapriboja pasirinkimo galimybių. LS ZERO prietaisams gaminami nerūdijančiojo plieno, aliuminio, žalvario Classic ir aliuminio Dark spalvų rėmeliai. Jungiklius galima dažyti tiek balta, tiek įvairiausiomis Les Couleurs®Le Corbusier paletės spalvomis. Tarp jų – ir madingoji koralinė.


Paprastas montavimo procesas

LS ZERO kištukiniai lizdai ir jungikliai montuojami taip pat paprastai kaip ir įprastiniai instaliacijos gaminiai. Išskirtinumas tas, jog komplekte yra specialus rėmelis, kurį reikia uždėti įstačius potinkinio montavimo dėžutę ir jo kraštus užglaistyti glaistant gipskartonio ar tinko sieną. Jungikliai ir kištukiniai lizdai su siena sudaro visiškai lygų paviršių, tarsi ištirpsta plokštumoje.

Montavimą į baldus palengvina brėžiniai su tiksliai nurodytais gaminių matmenimis – viskas tikslu iki milimetro. Baldų montuotojui tereikia freza išpjauti reikiamą kiaurymę, o tada telieka įdėti įprastą tuščiavidurių sienų montavimo dėžutę ir įtaisyti prietaiso mechanizmą, LS ZERO rėmelį ir dangtelį.

Daugiau informacijos: jung.de/lt