AXOR yra „Hansgrohe Group“ prekės ženklas, kurio atstovai kuria ir gamina maišytuvus, dušo produktus ir prabangių vonios kambarių bei virtuvių priedus – šie gaminiai skirti tiems, kas ieško prabangos ir tobulumo. Tai – unikalios vonios kambario kolekcijos ir vienetiniai šedevrai, išsiskiriantys aukščiausio lygio estetiniais ir technologiniais sprendimais. Kai kurie iš jų tapo vonios kambario klasika. Visa tai atitinka gamintojo koncepciją: form follows perfection, tad produkto kūrimo procesas baigiasi tik tuomet, kai rezultato pagerinti nebegalima. Jau daugiau nei dvidešimt metų AXOR bendradarbiauja su pasaulyje pripažintais dizaineriais ir architektais, tokiais kaip Philippe Starck, Antonio Citterio, Jean -Marie Massaud , Patricia Urquiola, Phoenix design , Front design , Nendo ir kitais . Pristatome šių metų AXOR naujienas, apie kurias galvosite dar ilgai.

„AXOR MONTREUX“
Tobulas autentiškumas

Priminimas apie iškilią epochą, augančios gerovės ir modernizacijos laikus. „Phoenix Design“ studija sukūrė vonios kambario ir virtuvės kolekciją pagal pirmųjų pramoniniu būdu pagamintų čiaupų stilių. „AXOR Montreux“ simbolizuoja autentiškumą ir technikos progresą. Klasikinės formos ir detalės charakterizuoja XX a. pradžios stilių. Produktai atitinka pačius aukščiausius kokybės ir funkcionalumo standartus. Tobulumas detalėse. Autentiškumas. Jokių kompromisų.

„AXOR UNO“
Tobulas puristinis dizainas

Vamzdžiai yra seniausias vandens perdavimo būdas. Jie yra naujos kolekcijos, parengtos kartu su „Phoenix Design“ studija, akcentas. „AXOR Uno“ sukurtas pagal bekompromisį puristinio dizaino principą: du tobulai apdirbti cilindrai sujungti stačiu kampu. Siūlomi dviejų tipų čiaupai ir rankenėlės: arba tiesios griežtos formos, arba švelniai išlenktos. Aiškūs kontūrai ir teisingos proporcijos skleidžia ypatingą aurą, atrodo solidžiai ir elegantiškai bet kurioje aplinkoje. Specialūs spalvoti paviršiai suteikia vonios kambariui dar daugiau prabangos spindesio.

„AXOR“ DUŠO PRODUKTAI: DIZAINO ŠEDEVRAI IR ŽAVINGOS VANDENS PROCEDŪROS

Puristinis dizainas, žavingos vandens procedūros ir nepriekaištinga išvaizda. Dušo produktai sukurti kartu su „Phoenix Design“ studija. Genialumas slepia paprastumą: apvalus galvos dušas „AXOR 350“, dušo sistema „AXOR ShowerPipe 800“, termostatinis maišytuvas „AXOR 800“, stačių kampų dušo galvos „AXOR 250 / 580“ir „AXOR 460 / 300“, termostato modulis „AXOR Select“. O naujasis „AXOR ShowerHeaven 1200 / 300 4jet“ nuginkluoja savo didybe, jėga ir prabanga.

„AXOR ShowerHeaven 1200 / 300 4jet“ – naujas AXOR dušo flagmanas ir nauja dušo dimensija. Vandens grožis puristinio dizaino ir naujausių technologijų fone. Beprecedentė, analogų neturinti dušo srovė, ištobulinta per daugelį tyrimo metų. Dušo galva pagaminta iš aukštos kokybės metalo, jos ilgis 1,2 m, plotis 30 cm, su plačiu ir lygiu paviršiumi. Dizaino šedevras kūnui, protui ir dušo erdvei. Jos keturi nuo vandens srauto atsidarantys „sparnai“ ir įmontuoti šviestuvai ne tik sukuria efektyvų foną vandeniui, bet atspindi naują dušo komforto lygį. Trys dušo srovės leis pasimėgauti prašmatniomis vandens procedūromis: koncentruota monosrovė centre, plati lietaus srovė ir „PowderRain“ – nauja dušo srovė panaši į dulksną. Atpalaiduojamasis masažas, raminantis lietaus dušas arba minkšta dulksna. Galima įjungti kiekvieną srovę atskirai arba visas iš karto. Genialus dušas, paliekantis neišdildomą įspūdį!

„AXOR 350“ dušo galva užburia savo santūriu puristiniu dizainu. Jos didingos apvalios formos bus puošmena kiekvienai vonios kambario erdvei. Aukščiausios kokybės metalo plokštės kraštų apdirbimas pabrėžia stilistines savybes, atspindi aukščiausios klasės meistriškumą. Dušo galva ypatinga ne tik solidžiu dizainu, bet ir nauja revoliucine dušo srove „PowderRain“, panašia į dulksną – lengvą lietaus dušą.

„AXOR showerpipe 800“ naują dušo sistemą sudaro „AXOR 350“ dušo galva kartu su nauju termostatiniu maišytuvu, stikline lentynėle ir dušo galvute. Mes garantuojame prabangių maudynių pojūtį! Šie dušo produktai būna su skirtingu paviršiumi – galima rinktis vieną iš 15 variantų. Solidi spalva vonios kambario interjerui suteiks dar daugiau prabangos.

„AXOR“ dušo galvos yra aiškių stačiakampio formų. Geometrinis tikslumas – atpažįstamas dizainas. Dušo galvos diskas pagamintas iš aukštos kokybės metalo, galimos kelios skirtingos dušo srovės: krioklys švelniam pečių masažui, stipri ir koncentruota vientisa srovė ar platus lietaus dušas. Dušo galvos diską lengva išardyti ir išvalyti. Galima rinktis iš 15 skirtingų spalvų.

„AXOR Select“ termostato modulis puikiai tinka AXOR dušo galvoms valdyti. Jo solidus, neįkyrus dizainas elegantiškai papildys bet kurią vonios kambario erdvę. Dideli mechaniniai „Select“ mygtukai skirti patogiai dušo srovėms įjungti ir išjungti. Atskiromis rankenėlėmis reguliuojamas vandens srautas ir temperatūra.

Dizaino lyderis santechnikos pramonėje

Pagal naujausią Tarptautinio dizaino forumo (angl. International Design Forum – iF) vertinimą, bendrovė „Hansgrohe Group“ su prekių ženklais AXOR ir „Hansgrohe“ surinko 1 040 taškų ir yra 6 pozicijoje iš 2 000 įmonių, pretenduojančių į prestižinį „iF“ apdovanojimą. Ji lenkia net tokius žymius prekių ženklus kaip „Audi“, BMW ar „Apple“. Tarp visų santechnikos gamintojų „Hansgrohe“ yra lyderė. www.hansgrohe.lt

Žurnalas: Centras