Artėja gimtadienis, vardadienis, sukaktuvės, Kalėdos, šv. Valentinas ar kokia kita ypatinga proga, kuria norisi pasveikinti mylimą žmoną, draugę, sesę, mamą ar kitą jums svarbią moterį, kuri viską turi, bet be galo myli savo namus? O jūs vis dar be dovanos?! Nenusiminkite, ši problema tikrai išsprendžiama.

Nieko keisto, kad išrinkti tinkamą dovaną moterims tampa tik sunkiau, juk dovanų idėjų tiek daug, o pasirinkimo galimybių – dar daugiau. Jei paieškoms laiko nėra, dovanos reikia tuojau pat, bet nei noro verstis per galvą, nei laiko stovėti eismo spūstyse nėra, stilinga ir praktiška alternatyva įprastoms dovanoms gali tapti – stilinga interjero detalė. Ar kada nors pagalvojote, kad geriausia dovana gali būti tiesiog... daili žvakė, namų kvapas, jaukus pledas, puošni vaza ar rankų darbo indas, o gal visgi laisvė dovaną rinktis pačiai? 

ŽVAKĖ, NAMŲ ŽIDINYS IR KITOS DOVANOS MOTERIMS SU UGNIES SIMBOLIKA

Daugelis moterų sutinka, kad viena populiariausių dovanų, kurią malonu gauti bet kokia proga, nes suteikia jaukumo namams, o pačią – ramina, atpalaiduoja yra žvakės, namų židiniai bei kitos dovanos su ugnies simbolika. Turbūt nieko keista, juk žvakės yra daug daugiau nei įprastas šviesos šaltinis. Jos simbolizuoja šilumą, šviesą, namuose kuria romantišką atmosferą. Dovanodami žvakę, padedate namuose kurt jaukią aplinką, dovanojate viltį, tikėjimą, meilę ir visa kita, ką simbolizuoja rusenanti ugnis. Rinkdamiesi žvakę dovanai, atkreipkite į jos formą, skleidžiamą kvapą, medžiagas, iš kurių ji pagaminta, stenkitės rinktis tai, kas atitinka namų šeimininkų skonį. 

NAMŲ KVAPAI, SMILKALAI IR VISA KITA, KUO KVEPIA NAMAI

Visada buvo ir yra vertinamos dovanos, kurios užpildo namus nuostabiais kvapais. Dar senovėje žmonės nešdavo namo skintas gėles, vazose merkdavo jazmino šakeles ar degindavo smilkalus, bičių vaško žvakes, kurios namus papildydavo maloniu aromatu. Nors tradicijos, joms puoselėti naudojamos priemonės su laiku kiek kito – bene visur įprasta rūpintis, kad namai kvepėtų. Dėl šios priežasties namų kvapai, smilkalai ir visa kita, kas maloniai kvepia tinka dovanai, ypač kai tiksliai nežinote, ką dovanų gauti šventės kaltininkė norėtų. 

DOVANOKITE ŠILUMĄ IR JAUKUMĄ NAMAMS

Turbūt sutiksite, kad bene universaliausia dovana namams – šiltas, jaukus ir kokybiškas pledas, minkštos šlepetės ar kitas tekstilės gaminys. Tokio tipo dovana per daug neįpareigoja, tinka naudoti visiems šeimos nariams, jei ne, praverčia atvykus svečiams. Vėlgi, dailus pledas kuo puikiausiai gali pasitarnauti kaip praktiška namų interjero detalė ant sofos, fotelio ar kušetės, kuri pasitarnaus žiūrint televizorių, skaitant knygą ar leidžiant laiką maloniai šnekučiuojantis su šeima vakarais, svetainėje.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis tokio tipo dovaną? 

● audinys, iš kurio gaminys pagamintas, turi būti kokybiškas, geriausia rinktis gaminius iš vilnos, medvilnės ar kitos natūralaus pluošto;

●gaminio spalva turėtų būti kuo natūralesnė, tam kad tiktų ir derėtų su namų interjeru, pavyzdžiui: balta, ruda, pilka, juoda ir kiti jų žemiški atspalviai;

● dovanai netaupykite kokybės atžvilgiu, nes kitaip gaminys bus nemalonus naudoti, neilgaamžis ar pasenusio dizaino;

● dovanojant tokio tipo dovaną mandagu prie dovanos pridėti ar vėliau, jau dovaną įteikus elektroniniu paštu išsiųsti pirkimo kvitą tam, kad esant poreikiui būtų galima pakeisti dydį, spalva ar netikus grąžinti. 

Nemažiau svarbu renkantis dovaną būti racionaliems, apgalvoti ką namų šeimininkai turi, ko ne, juk net ir labai kokybiškas, brangus ar stilingas gaminys nedžiugins, jei tokių namuose jau bus dešimt. 

VAZOS GĖLĖMS IR ŠIUOLAIKINIAM INTERJERUI

Vis dar dvejojate ką padovanoti, kuo artimą moterį pradžiuginti? Padovanokite vazą! Dar geriau – vazą ir puokštę skintų, gyvų gėlių! Gėlės džiugina, jas malonu gauti ir šventės metu ir visai be progos, juk net sakoma: „geriau nei žydi namai tik kai žydi žmona“. Tad dar viena vaza tikrai nepamaišys, ypač šventės metu, o po jos bus išskirtinė interjero detalė arba paprasčiau – namų puošmena. 

Norite, kad vazoje gėlės žydėtų ir namus puoštų visus metus? Padovanokite gėlių prenumeratą. Tai išties populiari ir vis populiarejanti paslauga, kurią teikia bene visi gėlių salonai. Kartą apmokėsite, o mylimą moterį gėlių į namus pristatymas džiugins kartą per mėnesį, visus metus. 

GERIAUSIA DOVANA – LAISVĖ RINKTIS?

Dovanų kuponai tampa idealiu pasirinkimu, kai reikia dovanos moterims, kuri tikrai pradžiugintų. Tad jei nesate tikri, kas JAI patinka, ko JI nori ar kas namuose praverstų ir nenorite dovanoti bet ko arba tiesiog norite išvengti klaidingų pasirinkimų, – rinkitės dovanų kuponą! Vis dar dvejojate? 

Štai esminiai dovanų kuponų privalumai: 

● suteikia gavėjai laisvę rinktis tai, kas tikrai atitinka jos skonį ir poreikius;

● universali, bet kokiai progai tinkanti dovana; 

● nepadovanosite nieko, kas pakliūtų į juodąjį dovanų sąrašą; 

● tinka įvairaus amžiaus moterims, merginoms ar mergaitėms;

● ilgas galiojimo laikas užtikrins, kad gavėjas išsirinks apgalvotą ir tikrai reikiamą dovaną; 

● nedovanodami to, kas papuola, atskleisite nuoširdų norą nustebinti;

● galimybė rinktis ir pirkti internetu – patogu, saugu ir greita.

Pagrindinė taisyklė renkantis tokio tipo dovaną – gerai susipažinti su pasirinktų paslaugų teikimo sąlygomis! Jei nesate tikri, kokia dovana moteriai būtų aktuali? Tikrai nieko baisaus! Saugus variantas – dovanų kuponai moterims, pasirinktai pinigų sumai. Kiekviena moteris tikrai apsidžiaugs galėdama dovaną išsirinkti pati.