Daugelis žmonių naudojasi išlankstomomis sofomis-lovomis, turinčiomis tik dvi pozicijas. Tačiau iš tiesų retai pasitaiko, kad tokio tipo baldai turėtų daugiau funkcijų ir būtų patrauklaus dizaino. Pristatome vieną iš Lietuvoje gaminamų baldų „Transformerių“ modelių.

Esate šiuolaikiški, atviri naujovėms, žengiantys koja kojon su tobulėjančiomis technologijomis, spartėjančiu gyvenimo ritmu. Ieškote sprendimo? Tokiu atveju šių baldų meniškos ir funkcionalios formos, pulsuojančios modernaus stiliaus dvasia, padės atskleisti Jūsų gyvenimo būdą. Turėtų iš karto patikti baldų atvirumas ir veržlios formos.

Skiriamasis ir pagrindinis šios kolekcijos bruožas – baldų mobilumas. Šie baldai suteikia žmogui daugiau laisvės, jie universalūs, padeda išvengti monotonijos, o interjeras tampa dinamiškesnis, ekspresyvesnis ir netikėtas.

Tai baldai, slepiantys savyje jauno aktyvaus žmogaus veržlumą, jo gyvenimo ritmo šėlsmą bei keliamus reikalavimus jį supančiai aplinkai.

Baldas transformeris – tai šiuolaikinio baldo sąvoka, apibrėžianti daikto funkcionalumą, šiuolaikiškumą, ekonomiškumą. Šio baldo išskirtinumą ir patrauklumą lemia individualaus komforto pojūtis. Be to, privalumai, susiję su gyvenamo ploto ir lėšų taupymu, taip pat ne paskutinėje vietoje. Taigi, pasirinkę baldą transformerį, kuris lengvu rankos judesiu iš sofos pavirsta į erdvią lovą ar susiraito į patogų krėslą, vienu metu tampate trijų daiktų savininku – sofos, lovos ir šezlongo. Tai ne tik patogu, bet ir naudinga.

www.transformeriai.lt

Daugiau susijusių straipsnių: