Trijose Lietuvos sporto arenose sumontuotų vamzdynų ilgis – 61 km

Kauno arena

Kauno arena

Kauno arena

Trijose didžiausiose Lietuvos miestų sporto arenose sumontuoti santechnikos ir šildymo sistemas gaminančios bendrovės UPONOR vamzdynai, užtikrinantys patalpų šildymą ir šalto bei karšto vandens paskirstymą. Iš viso Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos sporto arenose sumontuota 61 km plastikinių vamzdžių. Bendra projektų vertė siekia 320 tūkst. litų.

„Didžiausiose šalies sporto arenose panaudota mūsų įranga, pasirinkta dėl ilgametės gamybos patirties, kokybės ir su ja sparčiai atliekamų darbų. Pavyzdžiui, Kauno „Žalgirio“ arenoje vamzdyno montavimui panaudotos patentuotos jungtys, kurios leido įgyvendinti darbus 30 proc. greičiau nei įprastai“, – teigia Kęstutis Balčiūnas, UPONOR generalinis direktorius.

Vilniaus „Siemens“ arenoje įrengtas 20 km ilgio ledo aikštės vamzdynas, kurio vertė – apie 60 tūkst. litų, Klaipėdos „Švyturio“ arenoje – 10 km ilgio grindų ir radiatorinio šildymo vamzdynai, įvertinti apie 60 tūkst. Lt, o „Žalgirio“ arenoje Kaune – 31 km ilgio ledo aikštės, grunto ir grindų šildymo bei vandentiekio vamzdynai, įkainoti apie 200 tūkst. Lt.

„Žalgirio“ arenoje pritaikytas daugiafunkcinis sprendimas – įrengta grindinio šildymo vamzdynų sistema bei arenos aikštę šaldantys vamzdynai. Įprastai, šie vamzdynai šildo aikštę, bet, pavyzdžiui, rengiant ledo ritulio ar dailiojo čiuožimo varžybas, jie palaiko ir ledui reikalingą temperatūrą“, – teigia K. Balčiūnas.

Šalto ir karšto vandentiekio paskirstomieji vamzdynai taip pat įrengti universalioje Šiaulių sporto arenoje bei „Cido“ arenoje Panevėžyje. Visose arenose sumontuoti elastingi, mechaniniams pažeidimams ir įvairioms temperatūroms atsparūs UPONOR vamzdynai, taupantys ne tik įrengimo kaštus, bet ir suvartojamą energiją iki 12 proc.

Apie UPONOR

UAB UPONOR yra tarptautinio koncerno UPONOR Corporation, vieno didžiausių pasaulyje santechnikos ir šildymo sistemų gamintojo pasaulyje, atstovė Lietuvoje. Pagrindinės UPONOR veiklos sritys – gyvenamųjų ir komercinių pastatų mikroklimato sprendimai ir šildymo bei vandentiekio sistemos. Bendrovės gamyklos įsikūrusios 11-oje šalių Europoje ir JAV, jos padaliniuose daugiau nei 30-yje pasaulio šalių dirba 4500 darbuotojų.

 

Daugiau informacijos:

Kęstutis Balčiūnas

UAB UPONOR generalinis direktorius

Mob.: +370 699 203 03