Geberit DuoFresh blogų kvapų ištraukimo įrenginys surenka nemalonius kvapus ten, kur jie atsiranda: pačiame WC puode. Oras išvalomas per keraminį korėtą filtrą, o tylus ventiliatorius iš karto išpučia švarų orą atgal į vonios kambarį. Be to, orientacinė šviesa už vandens nuleidimo mygtuko švelniai apšviečia WC puodą nakties metu. Dėl atstumo jutiklio kvapų ištraukimo funkcija visada ima veikti automatiškai, kai kas nors atsisėda ant WC puodo. Jutiklio parinktis galima pritaikyti individualiai, naudojant programėlę. Kadangi į bakelį įdėtos sanitarinės lazdelės nuleidžiamam vandeniui suteikia malonų kvapą, gaivumo vonios kambaryje lieka dar daugiau.

Geberit DuoFresh – įtaisas, suteikiantis galimybę vonios kambaryje modernizuoti kvapų sklidimą

Dėl specialaus mechanizmo vandens nuleidimo mygtuką paprasta atidaryti ir pakeisti ten įdėtas priemones. Sanitarinių kvapniųjų lazdelių įdėklas yra lengvai prieinamoje vietoje už vandens nuleidimo mygtuko. Keraminis porėtasis filtras taip pat nesunkiai pasiekiamas. Klientas gali jį pakeisti pats.

Dar patogesnis ir dar gražesnis apiplovimo funkciją turintis WC puodas


Geberit AquaCelean produktų šeimą papildė naujas, elegantiškesnis dizainerio Christopho Behlingo sukurtas AquaClean Sela WC modelis, siūlantis dar daugiau komfortiškų funkcijų.

Dėl unikalios WhirlSpray purkštuko technologijos klozetas nuplaunamas itin švelniai ir kruopščiai. Subtilus WC puodo apšvietimas padeda lengviau orientuotis vonios kambaryje naktį ir be trikdžių grįžti miegoti. Visas parinktis galima reguliuoti viena ranka, naudojant nuotolinį valdymo pultelį. Užtenka vos vieno mygtuko paspaudimo, ir WC puodas atliks apiplovimo funkciją pagal asmeninius parametrus. Negana to, funkcijas galima patogiai valdyti išmaniuoju telefonu, naudojant Geberit programėlę.

Nesenstantis, minimalistinis stilius – elegantiško dizaino naujasis Geberit AquaClean Sela tinka beveik kiekviename vonios kambaryje

Geberit AquaClean Sela modelyje įrengta itin tyliai veikianti ir efektyvi TurboFlush technologija. Ši technologija palengvina valymą ir užtikrina nepriekaištingą higieną. Dėl optimaliai nukreipiamo vandens srauto puikiai išplaunamas visas WC puodas. Kadangi jis neturi vidinio apvado, nėra ir paslėptų vietų, kuriose galėtų kauptis nešvarumai. Negana to, WC puodo paviršius padengtas specialia, nesibraižančia Geberit KeraTect® glazūra – tai užtikrina ilgalaikę keraminio paviršiaus apsaugą.

Nauja elegancijaGeberit Sigma50 vandens nuleidimo mygtukas

Geometrinis aiškumas ir estetiškos linijos: atnaujintas populiaraus Geberit Sigma50 vandens nuleidimo mygtuko dizainas vonios kambariui suteiks elegancijos. Lakoniška mygtuko išorė, berėmis dizainas ir aukštos kokybės medžiagos puikiai įsilieja į šiuolaikinius vonios kambarius.

Ergonominiai, dvigubam vandens nuleidimui skirti klavišai turi Geberit Sigma50 mygtukams būdingas savybes. Nedideli, šiek tiek išlenkti klavišai sukuria šviesos atspindžių, dėl kurių naujasis Sigma50 atrodo dar lengvesnis.

Galima rinktis įvairių spalvų ir medžiagų – stiklo, plastiko, nerūdijančiojo plieno ar skalūno akmens – vandens nuleidimo mygtuką. Sigma50 siūloma montuoti kartu su Geberit DuoFresh blogų kvapų ištraukimo įrenginiu ir sanitarinių kvapniųjų lazdelių priedu. Kadangi į mygtuką įdiegta orientacinio apšvietimo funkcija, WC puodas švelniai apšviečiamas – tai padeda lengviau orientuotis naktį.

Vonios kambarys su šypsena

Geberit vonios kambario kolekcija Smyle įgavo naują išvaizdą.

Atnaujinto dizaino Geberit vonios serija Smyle atrodo dar įmantriau ir šiuolaikiškiau. Praustuvai ir baldai suderinti taip, kad juos būtų galima kombinuoti tarpusavyje, atsižvelgiant į individualius poreikius. Kolekcijos baldai su atviromis ir uždaromis daiktų laikymo erdvėmis suteikia didelę kūrybinę laisvę ir galimybę pritaikyti juos bet kokio dydžio vonios kambaryje.

Pagrindinis Smyle kolekcijos pokytis – naujas baldų dizainas, pritaikytas prie keraminių sanitarinių prietaisų formos. Naujo dizaino rankenos atkartoja siaurus praustuvo kraštus ir švelniai susilieja į harmoningą visumą. Nauji stalčiai yra siauri, tad leidžia optimaliai išnaudoti erdvę, skirtą daiktams laikyti.

Kai kalbama apie šiuolaikinį vonios dizainą, naujasis pakabinamasis klozetas atsiduria dėmesio centre. Keturkampis WC puodas puikiai dera su kvadratiniu praustuvu, o dėl visiškai uždaros išorinės formos jį dar patogiau valyti. Geberit siūlo siaurus tualeto dangčius: jie gali būti sumuštinio formos ar atlenkiami. Siekiant užtikrinti nepriekaištingą higieną, sėdynes galima nuimti, naudojant QuickRelease funkciją, ir lengvai nuvalyti.

Daugiau informacijos: geberit.lt

Žurnalas „Centras“347