Tvora dažniausiai derinama prie išorinės namo apdailos ir jai galima taikyti bene visus fasado apdailos būdus. Šiuo metu populiariausios - tvoros iš mūrytų stulpelių, kurių tarpai dailinami kaltu metalu arba medžiu.

Stulpeliai gali būti mūrijami iš klinkerio plytų, tuomet jums nereiks papildomai galvoti apie jų apdailą. Klinkeriui mūryti Atlas rekomenduoja Mūro mišinį su vulkaninės kilmės mineralais, stabdančiais druskų ir kitų nepageidaujamų dėmių ant klinkerio atsiradimą. Šis mūro mišinys klinkeriui gaminamas 6 spalvų. Juo galima klinkerį mūryti bei užglaistyti tarpus.

Stulpelius galite mūryti iš bet kokių plytų ar statybinių blokelių, o paskui pasirūpinti jų apdaila. Derindami juos prie namo apdailos, Atlas Plus klijų pagalba, stulpelius galite apklijuoti klinkerio arba akmens masės plytelėmis. Glaistyti plytelių tarpus patartina Atlas Artis plytelių glaistu, o klinkerio plyteles – jau minėtu Atlas mūro mišiniu klinkeriui.

Dar vienas tvoros stulpų apdailos būdas – tinkuoti specialiu akriliniu tinku Deko M, kuris tinka naudoti paviršiams, ypač dažnai veikiamiems išorinių veiksnių. Deko M tinkas – puikus apdailos būdas namo cokoliui, kolonoms, taip pat namo viduje – intensyviai naudojamose patalpose: laiptinėse, katilinėse ir pan. Tik nepamirškite pagrindo nugruntuoti Atlas Cerplast potinkiniu gruntu!

Visas metalines detales, vartelius į mūrinius tvoros elementus galite įmontuoti su Atlas Monter. Tai greitai kietėjanti, tvirta statybinė medžiaga, skirta įvairiems statybiniams elementams sumontuoti.

Beje, Atlas Monter pagelbės ir tuomet, kai norėsite sumontuoti balkono turėklus ar laiptinės porankius, pritvirtinti priešgaisrines kopėčias, sumontuoti įvairius stulpelius.

www.iris.lt