Gyvenamosiose patalpose visada yra vertinami ir rekomenduojami natūralūs atspalviai bei paviršiai, ypač, kai tai padaroma skoningai ir įdomiai. Todėl mozaikinės plytelės yra puikus pasirinkimas sienų bei grindų apdailai.

Mozaika - tai paveikslas ar piešinys, sukurtas iš panašios formos ir tekstūros gabaliukų. Gabaliukai klijuojami ant lankstaus tinklelio ar popieriaus. Mozaikos gali būti pagamintos iš natūralaus akmens, marmuro, granito, metalo bei stiklo.

Mozaikas galima naudoti dailinant tiek pastatų išorę, tiek vidų. Ji padeda sukurti erdvesnės patalpos įspūdį bei suteikia jaukumo. Mozaika galima dekoruoti beveik visas patalpų plokštumas.

Mozaikinių plytelių privalumai:
1. Dėl lanksčios formos, mozaika galima padengti ne tik lygius, bet ir įvairiai išgaubtus ar lenktus paviršius.

2. Paprasta priežiūra. Paviršius pakanka nuvalyti drėgnu skudurėliu. Daugumos mozaikų paviršiai yra neporėti, todėl yra higieniški, atsparūs vandeniui ir drėgmei. Tai puikus pasirinkimas vonios ir virtuvės kambariuose.

3. Mozaikos yra labai tvirtos, todėl išsilaiko ilgiau nei kitos dangos.

4. Dėl medžiagų, iš kurių pagaminta mozaika, įvairovės (stiklas, marmuras, natūralus akmuo, metalas), spalvų bei formų, mozaikos pritaikymo galimybės interjere yra neribotos. Jos gali būti klijuojamos įvairių stilių interjeruose.

5. Mozaikos suklijuotos ant tinkelio, todėl jų klijavimas yra paprastesnis.
Jei ieškote to, kas gražu, elegantiška ir ilgaamžiška, mozaika yra tai, ko Jums reikia.

UAB „Arsenalas“ turi prekyboje įvairių išmatavimui, atspalvių bei formų stiklo ir marmuro mozaikų. Mozaikų gabaliukų išmatavimai gali būti 1,5x1,5 cm, 2x2 cm, 5x5 cm ir pan. Taip pat yra galimybė pagaminti mozaikas pagal individualius kliento pageidavimus bei poreikius.
Daugiau informacijos rasite www.arsenalas.lt.