Unikalus ir išsiskiriantis rankų darbo dekoratyvinis akcentas Jūsų namams

Dekoratyvinės plytos - Interjeras.lt

 

Dekoratyvinės plytos - Interjeras.lt

 

Dekoratyvinės plytos - Interjeras.lt

Noriu papasakoti apie kitokias – unikalias – plytas. Tai – dekoratyvinės autorinės plytos su bronzos liejiniais. Tačiau tai ne šiaip plytos. Jos tarsi baltos varnos ar juodos avys. Arba angelas pučiantis saksofoną. Šios plytos gimė būti gražiomis ir puošti jūsų židinį, sieną, takelį ar kiemą. Jos padarys išskirtiniu jūsų gyvenimą, sukurs tradicijas ir taps lydinčiu ir saugančiu simboliu.

Plytos yra rankų darbo, tad kiekviena iš jų yra unikali - vienintelė ir nepakartojama - su savo charakteriu ir geromis bei prasminėmis savybėmis.

Plytoje įlieta bronzinė skulptūra nuo lietaus-saulės-vėjo-sniego-laiko patamsėja, bet paliesta pirštais ima blizgėti, argi ne stebuklas? Kiekvieną rytą brūkšteldami pirštais per bronzinį angelą, liesdami į plytą įlietą šeimos herbą, simbolį ar jums reikšmingą datą, kuriate savo šeimos istoriją.

Ar galima sugalvoti geresnę dovaną bendro gyvenimo ar namo statybų pradžiai?  Ar yra geresnis būdas įamžinti reikšmingas datas ar įvykius?

Pati plyta gali būti įvairių žemės spalvų ir atspalvių. Plytos matmenys yra 200x100x45. Savo dydžiu jos identiškos populiariausioms klinkerinėms ar betoninėms trinkelėms, tad jūs be vargo galėsite įstatyti šią plytą tarp kitų, jau paklotų, arba įterpti klodami naują dangą.

Plytos gaminamos ir grindinio dangai, ir sienoms, tvoroms,  židiniams.

Jei jūsų norai tokie unikalūs kaip šios plytos, sukursime unikalias plytas pagal jūsų pageidaujamus matmenis ir su pasirinktu liejiniu.

Ir tegul jūsų gyvenimas būna plytomis klotas!

www.uniquebrick.eu

 

Atsiliepimai:

Laura, naujakurė klinkerio salone: „Laikau „unikalią“ plytą rankoje – tai greičiau meno kūrinys...galvoje gimė mintis, kad norėčiau jos grindinyje prie įėjimo durų,  kad trys karaliai neštų sėkmę ir laimę mano naujiesiems namams...“

Kostas, architektas: „Man patinka šis gaminys, būtinai pasiūlysiu savo klientui, kuris daug dėmesio skiria detalėms, semantiniams ženklams, domisi Feng Shui, papuošti klinkerio klojinį...“

Audronė, interjero dizainerė: „O, tai būtent tai, ko man trūko užbaigti lauko židinio iš klinkerinių plytų apdailai  - tauri detalė, prasminis akcentas. Neabejoju, mano užsakovė liks patenkinta...“

Dekoratyvinės plytos - Interjeras.lt

Dekoratyvinės plytos - Interjeras.lt

Dekoratyvinės plytos - Interjeras.lt
  Dekoratyvinės plytos - Interjeras.lt Dekoratyvinės plytos - Interjeras.lt