Unikalus paveikslas drobėje iš Jūsų pasirinktos nuotraukos

Spauda_ant_drobes

Spauda_ant_drobes

Drobės – labai efektyvus būdas suteikti namams norimų akcentų ir sukurti kambariui pageidaujamą nuotaiką. Įspūdingo dydžio fotonuotrauka, grafinis vaizdas, garsaus paveikslo reprodukcija - tai detalė, kuri suteiks interjerui išbaigtumo ir gyvybės.

„Jūsų sukurtas paveikslas bus originali ir maloni dovana ir draugams, ir verslo partneriams“ – teigia UAB „Asanta“ vadovas Marius Kinderis, maloniai sutikęs atsakyti į keletą įdomių klausimų apie šią techniką.

 

Kokia yra spausdinimo ant drobės technika?

Ant drobės spausdinama specialia spausdinimo įranga, užtikrinančia labai aukštą pagrindinių spalvų ir pustonių spausdinimo kokybę. Spauda atliekama kokybiškomis medžiagomis – ekosolventiniais dažais, kurie yra bekvapiai ir nekenksmingi aplinkai.

 

Ar viską galima spausdinti? Kokie reikalavimai nuotraukoms?

Kuo didesnės skiriamosios gebos failas, tuo geriau bus atspausdintas vaizdas ant drobės. Mažiausia rekomenduojama geba yra apie 150 dpi, standartinė – 175–200 dpi, o jei vaizde yra ypatingai daug smulkių detalių – ne mažiau kaip 250 dpi. Ant drobės perkelti galima viską: pradedant asmenine fotografija, baigiant paveikslo reprodukcija.

 

Kas užtikrina paveikslo ilgaamžiškumą?

Audinys gana storas, todėl yra patvarus. Drobės yra atsparios net vandeniui bei UV spinduliams. Žinoma, nereikia užmiršti, jog, tiesioginiai saulės spinduliai blukina viską, todėl paveikslui vietą reikėtų parinkti atsakingai. Atspausdintą drobę rekomenduojama padengti apsauginiu laku. Lakavimas apsaugo nuo blukimo ir suteikia atvaizdui ilgaamžiškumą. Paveikslo lakavimas beveik dvigubai padidina spaudinio ryškumo laikotarpį.

 

Ar tai brangus malonumas?

Kaina priklauso nuo formato. Spausdinimo technika leidžia perkelti ant drobės net iki 30-ies metrų piešinį.

 

Daugiau informacijos: www.asanta.lt