Ispanų vonios kambario įrangos gamintoja „ROCA“ tęsia savo kūrybiškas ateities vonios kambario koncepcijos paieškas – kiekvienais metais pasiūlo rinkai unikalių inovatyvių sprendimų. Prieš trejus metus ši pasaulinė vonios įrangos gamybos lyderė nustebino, kai praustuvą ir unitazą sujungė į stilingą, funkcionalų ir vandenį tausoti įkvepiantį įrenginį „W+W“. O dabar „ROCA“ siūlo dar vieną išradingai integruotą produktą – pakabinamą arba pastatomą unitazo puodą, kuriam nereikia nei išorinio, nei sienoje paslėpto bakelio – vanduo nuplovimui yra kaupiamas paties puodo vidinėje ertmėje.

Naujasis unitazas „In-Tank Meridian“ – tai paprastas, elegantiškas ir ypač patogus sprendimas kiekvienam tualetui. Ir pastatomųjų, ir sieninių unitazų keraminėje konstrukcijoje pakanka vietos reikiamam kiekiui vandens. Vadovaujantis bendrovės filosofija, nuleidimo sistema turi būti higieniška, ekonomiška ir draugiška aplinkai. Tyliam ir švariam nuplovimui galima rinktis tik 4,5 arba 3 litrus vandens. Negana to, vartotojas gali naudotis ir vadinamuoju „naktiniu“ nuplovimo režimu – vienu metu spaudžiant ir didįjį, ir mažąjį klavišus, unitazas tyliai nuskalaujamas su 2 litrais vandens.

Kaip veikia sistema „In-Tank“?

1. Pasirenkamas norimas nuplovimo režimas ir paspaudžiamas mygtukas.

2. Aktyvuotas oro siurblys su įdiegta „Soft Air®“ technologija pradeda pūsti suspaustą orą, kuris stumia vandenį iš talpyklos.

3. Vandens lygis pakyla ir pasirinktas jo kiekis išbėga iš talpyklos, plaudamas vidinį unitazo puodo paviršių.

4. Vidinis bakelis tuoj pat pripildomas optimaliu vandens kiekiu.

Taigi, šiam unitazui nereikia nei potinkinio, nei išorinio bakelio. Tiesa, „Soft Air®“ įrenginio veikimui reikalingas elektros įvadas, o jei pasirenkama pakabinama šio unitazo versija, jai reikės „I“ arba „L“ formos rėmo – priklausomai nuo turimos sienos storumo. Šiaip ar taip, vien unitazas sveria maždaug 45 kg, tad pasitikėti vien sienos tvirtumu negalima.

Dar viena įdomi šio gaminio detalė – dekoratyvų techninio aptarnavimo dangtį, ant kurio yra ir nuplovimo aktyvavimo klavišai, galima lengvai nuimti ir apsukti 180 laipsnių kampu, tad klavišai gali būti bet kurioje unitazo pusėje – kaip patogiau pačiam naudotojui.

www.roca.com

Žurnalas „Interjeras.lt pataria“