Nauja vonios kambario kolekcija "Meridian" is "Roca"

Nauja
 vonios kambario kolekcija "Meridian" is "Roca"

Didžiausia pasaulyje sanitarinės įrangos gamintoja “ROCA” šiemet pirkėjams pasiūlė naują kolekciją vonios kambariui “Meridian”. Pristatymai svarbiausiose pasaulinėse parodose ir pati prekybos pradžia parodė, jog ji labai rimtai pretenduoja tapti šio ispanų gamintojo asortimento bestseleriu.

Universalumas - tai vienas iš pagrindinių šios kolekcijos, tinkančios bet kuriai vonios kambario erdvei, bruožų.

Naujosios kolekcijos “Meridian” tikslas – pasiūlyti platų spektrą vonios kambario elementų, pasižyminčių moderniu dizainu, švelniomis linijomis, prisitaikančių prie bet kurios vonios kambario erdvės bei užtikrinančių aukštą funkcionalumo lygį. Kolekcijos “Meridian” sudėtyje – net 36 įvairių stilių ir techninių charakteristikų praustuvų, klozetų ir bidė modeliai. 4032 galimos kombinacijos iš plataus modelių ir dydžių pasirinkimo užtikrina įvairiausių specifinių reikalavimų įvykdymą bei skirtingiausių poreikių patenkinimą. Kolekciją “Meridian” papildo linija “Unik”, į vientisą tūrį tobulai sujungianti stilingą 85 cm pločio praustuvą ir spintelę, kuri gali būti baltos, juodos, raudonos arba akmens spalvos (bet kuri iš šių spalvų gali būti matinė arba blizgi).

Plokštuma ir geometrija – tai pagrindinės kolekcijos “Meridian” dizaino įkvėpimo ašys. Šių elementų dėka, buvo pasiekta tobula pusiausvyra tarp formų ir tūrių, atkreipiančių dėmesį savo apvalainais ar organiniais bruožais. Visos šios savybės formuoja stilių, kuris yra tuo pačiu metu ir klasikinis, ir modernus.

Kolekcijos “Meridian” kūrime nebuvo pamirštas ir dar vienas esminis “ROCA” veiklos principas – dėmesys aplinkai. Kolekcijos produktų sąraše – unitazas, kurio bakelio vandens sąnaudos yra vos 4,5/3 litrai vienam nuplovimui, kai absoliuti dauguma rinkoje esančių unitazų sunaudoja 6/3 litrus arba netgi daugiau.

Daugiau informacijos – www.roca.com

Daugiau susijusių straipsnių: