Už ką pirkėjai „JĄ“ mėgsta, o konkurentai nepakenčia - Interjeras.LT

V. Širvinsko nuotrauka

Už ką pirkėjai „JĄ“ mėgsta, o konkurentai nepakenčia - Interjeras.LT

V. Širvinsko nuotrauka


Už ką pirkėjai „JĄ“ mėgsta, o konkurentai nepakenčia - Interjeras.LT

R. Jonikaitės nuotrauka

Architektas Marius Bytautas nuo šiol visiems savo klientams siūlo užsukti į jo atrastą „Aba plius“. Kad įsivaizduotumėte, apie ką jis kalba, architektas siūlo pamėginti įsivaizduoti, kaip ieškote, pavyzdžiui, įrangos virtuvei: šaldytuvo, viryklės, garų rinktuvo... Iškarto mintyse save pastebite įeinantį į didžiulę prekybos salę, kurioje surikiuotos ilgiausios eilės mažai vienas nuo kito besiskiriančių šaldytuvų, viryklių, garų rinktuvų... Toliau, matote save trypčiojantį ant pirštų galų tarp aukštų šaldytuvų, besidairantį pagalbos – gal kur pamatysite kokį parduotuvės konsultantą, kuris Jums nors šiek tiek padės? Ir jūs jį pamatote! Tačiau link Jūsų artėjantį konsultantą „perima“ kitas lygiai taip pat trypčiojantis pirkėjas. Kai galiausiai konsultantas žvilgteli į Jus, aiškintis technikos ypatumus, pranašumus ir tobulumus jėgų nebelieka... Kitas, populiarus buities technikos pirkimo būdas – internetu, bet ar visada galite skirti daug laiko, kad iššifruotumėte visus prietaiso techninius duomenis, apžiūrėtumėte svetaines, palygintumėte kainas? Technikos pirkimas internetu tinka nebent tais atvejais, kai žinote, kokio tiksliai prietaiso modelio norite, kai Jums nereikalingi palyginimais ar alternatyvūs pasiūlymai.

O gal geriau Jums patogiu metu užsukti į biurą?

Biuro šeimininkai iškart Jus patogiai pasodina, pasiūlo puodelį kavos ir šnekina. Jūs ramiai išdėstote, kokią įrangą ketinate įsigyti, kas Jums patiktų, kokie techniniai rodikliai domina, kokią sumą galite savo pirkiniams skirti ir pan. Tuomet biuro darbuotojai iš gausaus buitinės technikos asortimento paruošia individualius pasiūlymus. Didžiausias netikėtumas Jūsų laukia išvydus užsakymo sąskaitą – ji ženkliai mažesnė nei būtų buvusi prekybos centre! Be to, jei pageidausite, užsakytą įranga ne tik bus pristatyta į Jūsų namus, bet kompetentingi meistrai ją iškarto prijungs.

Ir tai dar ne viskas! Bendravimas tęsiasi ir įsigijus norimą įrangą. Džiaugdamiesi nauja buities technika, sulaukiate skambučio: ar viskas gerai, ar esate patenkinti pirkiniais, ar viskas sklandžiai veikia. Jūs, žinoma, liekate patenkintas.

„Aba plius“ siūlo buities techniką pirkti kitaip

Šiuolaikišką, patogų klientų aptarnavimo ir prekybos būdą pasirinko aštuntus metus veikianti įmonė „Aba plius“, prekiaujanti buities, vaizdo ir garso technika. Profesionalūs, buities technika daug metų prekiaujantys ir besidomintys naujovėmis įmonės darbuotojai su kiekvienu klientu bendrauja nuoširdžiai ir asmeniškai.

Tuo jau įsitikino ne vienas „Aba plius“ klientas. Vilnietė Regina pasakoja: „Rinkausi virtuvės įrangą. Žinoma, domėjausi ir tuo, ką siūlo didieji buities technikos prekybos tinklai, tačiau esu per daug užimta, kad po darbo dar skubėčiau į buities technikos salonus“. Įmonės „Aba plius“ darbuotojai, klientei skyrė laiko, kai jau baigiasi įprastos darbo valandos ir iš karto pasiūlė tai, ko Regina ieškojo. Labiausiai ji liko patenkinta originaliu garų rinktuvu: „Tokio modelio dar nemačiau nei vienoje parduotuvėje, o ir užsukę svečiai giria gražų daiktą“ – pasakojo Regina.

Vilnietis Edvardas džiaugėsi, kad tokiu būdu pirkdamas buities techniką ne tik įsigijo puikios kokybės gaminių patrauklia kaina, bet ir sulaukė patarimų, kokios techninės konkretaus modelio galimybės, kur ir kaip geriau visa tai statyti. „Įmonė man pasiūlė ir baldų gamintoją, kuris pagamino baldus, į kuriuos buvo montuojama pirkta technika“, – apie suteiktas papildomas paslaugas pasakojo pašnekovas.

Kokybiški naujausi modeliai pigiau

„Aba plius“ bendradarbiauja su stambiais Vakarų Europos ir Lietuvos tiekėjais, įsigyjančiais prekes dideliais kiekiais mažesnėmis kainomis. Be to, įmonė neturi išlaidų parduotuvių plotams, dideliems sandėliams, todėl pirkėjui gali pasiūlyti prekes iš jau turimo asortimento arba jas užsakydama. Toks darbo pobūdis užtikrina žemesnes kainas pirkėjui. Visai buities technikai suteikiamos visos garantijos.

Taigi, malonus asmeniškas aptarnavimas, patraukli kaina ir naujausi prekių modeliai, kurių dar nėra didžiosiose parduotuvėse, – baigia savo pasakojimą architektas.

Tikimės, dabar Jūs supratote, kodėl konkurentai jos nemėgsta, o klientai sugrįžta.

www.abaplius.lt