Užsisakykite įrėmintą veidrodį internetu

Interjero aut. Eglė Tautkutė

Interjero
 aut. Justė Žibudienė

Interjero aut. Jovita Jankauskienė

Interjero aut. Miroslava Šeibokienė

Interjero dizaineriai išlaisvino veidrodžius iš vonios kambarių ir koridorių. Jie vis dažniau naudoja juos kaip interjero elementus. Vienas iš didžiausių jų privalumų – erdvės pojūtis, kuris ypač vertinamas mažose erdvėse. Pakabinę veidrodį prieš langą, galite suteikti šviesumo net tamsiausiam kampeliui.

Svarbiausia – nekabinkite veidrodžio šalia paveikslo ir, jei įmanoma, pasistenkite, kad jame atsispindėtų įdomūs daiktai – jūsų mėgstami interjero akcentai, pavyzdžiui, vazos su gėlėmis, statulėlės.

Rėminimo dirbtuvės www.remai.lt teikia veidrodžių rėminimo paslaugą į šiuolaikinius bagetus su pristatymu visoje Lietuvoje. Veidrodžio rėminimas daug laisvesnis nei paveikslo. Svarbiausia, kad bagetas derėtų prie interjero – spalviškai, stilistiškai arba ir taip, ir taip. Taip pat turėkite omenyje, kad bagetas turi būti pakankamai platus (geriausiai medinis), kad išlaikytų veidrodį ir nepamirškite, kad viršutinė veidrodžio kraštinė turėtų būti 170–80 cm atstumu nuo grindų, plotis – ne mažesnis kaip 50 cm.

Minėtose rėminimo dirbtuvėse taip pat rasite paveikslų pakabinimo sistemų, kurios tvirtinasi palubėje ir yra beveik nematomos, tačiau labai funkcionalios. Jos labiausiai tiks tiems, kurie namuose turi daug paveikslų arba nuotraukų ir nori visa tai pakabinti taip, kad  nebūtų gadinamos sienos. Užtenka įsukti kelis specialius laikiklius ir ant jų užspausti pakabinimo juostą.

Ši sistema leidžia kabinti paveikslus, naujienų stendus, nuotraukas. Iš šono įsideda specialus, plonas trosas, kuris lengvai paslenkamas iki norimos vietos. Tuomet ant troso kabinamas kabliukas. Žinoma, labai svarbu tinkamai pasirinkti trosų ir kabliukų stiprumą. Tai daroma atsižvelgiant į kabinamų daiktų svorį. Įprastai pakabinimo juosta išlaiko apie 20 kilogramų.

Galerijoms skirtos pakabinimo juostos irgi itin funkcionalios. Kaip jos atrodo? Prie jų jungiamas elektros šaltinis ir įmontuojama slankiojanti lemputė – taip apšviečiamas žemiau pakabintas meno kūrinys. Ši sistema irgi išlaiko ganėtinai didelį svorį. Vis dėlto svarbiausia tai, kad minėti įrengimai leidžia namuose nesugadinti sienų – juk visi žinome, kaip nemalonu kalti vinį į ką tik nudažytą naujų namų sieną.

Na, o jei meno kūrinių būsto erdvėje nėra gausu, tuomet pravers keletas kokybiškų rėmelių – nuo standartinių iki gaminamų pagal individualius poreikius. Juk estetiškos smulkmenos namuose ne tik sukuria jaukumo įspūdį, bet ir įkvepia kurti bei atsipalaiduoti.

www.remai.lt

 

 

Rėmeliai
 iš www.remai.lt

 

Rėmeliai
 iš www.remai.lt

 

  Rėmeliai iš www.remai.lt
Rėmeliai iš www.remai.lt
Rėmeliai iš www.remai.lt