Tikriausiai nerasime tokių namų bei pastatų, kuriuose nebūtų langų, o jeigu yra langai, tuomet juose visuomet yra sprendžiamas langų uždengimo klausimas. Šis klausimas gali būti aktualus ne tik privačiuose namuose, bet ir biure, ugdymo, gydymo ar kitoje įstaigoje. Kiekvienu atveju individualios aplinkybės ir padiktuoja atsakymą, ką geriausia pasirinkti, o namuose labai dažnai šeimos nariams tenka pakovoti už savo poziciją.


Užuolaidos

Šis pasirinkimas labiausiai vertinamas tų, kuriems itin svarbu estetika ir jaukumas. Jas galima rinktis įvairių audinių, spalvų, raštų ir dizaino. Užuolaidas galima rinktis visuose kambariuose, atsižvelgiant į baldinių audinių, sienų spalvas, ir taip išpildyti bendrą namų kuriamą dizainą. Užuolaidos taip pat gali suteikti prabangos ir tobulai papildyti namų interjerą.

Tiesa, jos reikalauja nuolatinės priežiūros, užuolaidas reikia reguliariai skalbti, lyginti, kabinti. Tais atvejais, kai namuose yra naminių augintinių, gali kilti tam tikrų nesusipratimų bei keblumų, todėl reikėtų tinkamai įvertinti šį pasirinkimą.

Žaliuzės

Ilgą laiką žaliuzės buvo laikomos biurų, ugdymo įstaigų bei kitų komercinių patalpų langų uždangalais. Tačiau ilgainiui keičiantis jų tendencijoms ir dizainui, šiandien jas labai dažnai galima pamatyti ir privačiuose namuose bei butuose. Žaliuzių asortimente itin platus skirtingų tipų pasirinkimas, todėl jas nesunkiai galima pritaikyti skirtingame namų interjere.

Vertikalios žaliuzės, kaip ir anksčiau – dažnesnis biurų ir komercinių patalpų pasirinkimas.

Tuo tarpu medinės tobulai tinka kuriant skandinaviško bei modernaus stiliaus interjerą. Šios žaliuzės pasižymi minimalistiniu bei funkcionaliu dizainu, tobulas pasirinkimas mėgstantiems natūralumą.

Taip pat galima rinktis aukštos kokybės plisuotas bei tekstilines žaliuzes, kurios suteiks namams jaukumo bei sukurs išskirtinę atmosferą. Gali būti puiki alternatyva užuolaidų pasirinkimui.

Roletai

Tai bene vienas iš praktiškiausių ir mažiausiai priežiūros reikalaujančių sprendimų, kurį galima sumontuoti bet kurioje namų erdvėje. Jie gali būti skirtingų tipų, audinių, raštų bei spalvų, puikiai tinka stoglangiams, vaikų kambaryje, virtuvėje ar vonioje. Nuo šiol jau ir inovatyvūs, užuolaidas primenantys, dvigubo audinio roletai Kaune, Vilniuje ar kitame mieste, garantuosiantys jūsų namams estetiką ir aukščiausio lygio funkcionalumą.

Daugiau informacijos: dextera.lt