Tekstą parengė: INGRIDA KALIUKEVIČIŪTĖ
Nuotraukos: GAMINTOJŲ

Šiuolaikiniai namai – išmanūs namai. Technologinei revoliucijai veržiantis pirmyn, naujoviški sprendimai keičia ne tik namų apšvietimo, vėdinimo sistemas, bet ir mūsų vonios kambarius. Į priekį inovacijų bangą pastūmėjusi bendrovė GROHE šiemet pristato vandens sistemas ir gaminius, puoselėjančius namų gerovę ir pagrindžiančius išmaniųjų namų sąvoką.


Nauja ir rafinuota GROHE Lineare

GROHE ir toliau tobulina populiariosios Lineare maišytuvų linijos išvaizdą ir plečia jų panaudojimo galimybes. Prieš dešimt metų oficialiai pradėta gaminti Lineare jau yra tapusi tikra dizaino klasika. Dabar pagrindiniai kolekcijos dizaino elementai patikimomis specialistų iš GROHE Design Studio rankomis perkeliami į aukštesnį raidos etapą.

Ryškiausios Lineare kolekcijos savybės – grakščios proporcijos ir aiškiai apibrėžtas siluetas. Jos gaminiai nepaprastai dailūs: žvilgsnį traukia itin subtilių proporcijų maišytuvai su plokščiais snapeliais ir santūriomis rankenėlėmis. Lineare išvaizdoje puikiai dera architektūriška cilindro figūra ir elegantiškos, tiesios kraštų linijos. Taip sukuriamas patrauklus ir tarytum nesvarus maišytuvų dizainas. Dėl meistriškai sujungtų skirtingų geometrinių formų jie tiks tiek prie kvadratinių, tiek prie apvalių praustuvų.

GROHE daug dėmesio skyrė ne tik minimalistinio, rafinuoto maišytuvų dizaino kūrybai, bet ir funkcionalumui. Dėl gilesnio maišytuvo ir didesnio snapelio pasukimo kampo galima patogiau nusiplauti rankas. Bendrovė siūlo platų praustuvų maišytuvų su pasukamu snapeliu ir laisvai pastatomų vonios bei įmontuojamų sienų maišytuvų pasirinkimą.

Duše – pagrindinė GROHE SmartControl užduotis

SmartControl pagamintas naudojant pažangias technologijas ir taikant Vokietijoje patvirtintus aukščiausios kokybės standartus. Sistemos širdimi tampa Push-and-turn technologija, leidžianti vartotojui lengvais pirštų judesiais valdyti vandens tėkmę. Elegantiškos SmartControl Concealed sistemos valdymo technologija įrengta nedideliame dušo maišytuve su lentynėle. Mažų proporcijų gaminys sukuria minimalistinio dizaino įspūdį ir atlieka funkcionalią paskirtį.

Naujoji sistema įsimena pasirinktą vandens tėkmės funkciją net tuomet, kai vanduo užsukamas. Dėl šios priežasties galima vėl lengvai peleisti patinkančią vandens srovę. Įdiegtos GROHE technologijos: Rainshower 360 Duo, PureRain, Rain O2, TrioMassage ir Power&Soul rankinis dušiukas leidžia mėgautis visais dušo patogumais: vandens masažu, energijos suteikiančia vandens srove ir vandens bei energijos taupymo privalumais, o CoolTouch technologija apsaugo chromuotus paviršius nuo įkaitimo.

Kaip jau įprasta, GROHE siūlo įvairių modelių: tiek apvalių, tiek griežtesnių, kvadratinių formų su baltos ir chromo spalvos detalėmis ar netgi suteikia galimybę pritaikyti jų dizainą pagal individualius poreikius. Naujoji valdymo sistema puikiai tiks bet kokiame duše – maišytuvą galima montuoti norimame dušo kabinos taške, o XXL dydžio dušo galvą „Mono“ įmanoma įsigyti atskirai.

Gėlas vanduo namuose

Kiekvienas žino, koks svarbus mūsų gyvenime yra vanduo. Pasaulyje senkant gėlo vandens atsargoms, geriamąjį skystį perkame prekybos centruose. Nemažai laiko sugaištame gabendami ir sandėliuodami butelius, mesdami tuščią tarą į taromatą.

GROHE siūlo išeitį – Blue Home. Tai praktiška ir patogi vandens filtravimo sistema, tinkanti kiekvienoje virtuvėje. Kompaktiška, 30 cm pločio filtravimo ir prisotinimo angliarūgšte sistema leidžia įmontuoti sistemą tiesiog po plautuve ar gretimoje virtuvės spintelėje. Pagrindinės GROHE Blue Home dalys: filtravimo sistema, valanti vandenį iki optimalios kokybės lygio, filtro priedas, prisotinantis vandenį angliarūgštės ir suteikiantis galimybę mėgautis lengvai gazuotu vandeniu, bei šaldymo sistema. Naudotis filtravimo sistema visai nesudėtinga: tereikia išsirinkti norimą funkciją ant papildomos virtuvės maišytuvo rankenėlės, o naujų filtrų paprasta įsigyti internetinėje GROHE Blue Online Shop parduotuvėje arba artimiausiame santechnikos salone.

Karštas vanduo – vienu mygtuko spustelėjimu

GROHE įsipareigoja patenkinti visus vartotojų poreikius: GROHE Blue Home suteikia galimybę mėgautis gėlu, atšaldytu, silpnai arba stipriai gazuotu vandeniu, o GROHE Red siūlo namuose naudotis verdančio vandens funkcija – ji puikiai pravers panorus greitai paruošti gėrimų ar maisto.

GROHE Red akimirksniu įkaitina vandenį iki 100 C° temperatūros. Naują, aptakią rankenėlę su paprastomis piktogramomis lengva valdyti. Joje įdiegta išmanioji vaikų spynelė padės apsaugoti mažuosius nuo apsiplikymo, o specialia medžiaga padengtas maišytuvo kaklelis niekada neįkais iki nepatogios temperatūros. GROHE Red atitinka visus A klasės Europos energijos taupymo standartus. Be to, jis gali veikti atostogų režimu, t. y. palaikyti 60 C° vandens temperatūrą ir sunaudoti maksimaliais mažai energijos. Iš aukščiausios kokybės titano pagamintos vandens talpyklos yra atsparios korozijai. Dar daugiau – GROHE Red turi įmontuojamus filtrus, parinktus atsižvelgiant į vietos vandens kokybės lygį. Filtrai apsaugo sistemą nuo kalkių, nešvarumų ir pagerina geriamojo vandens kokybę bei skonį.

Jutiklinis valdymas

Galimybė paleisti vandenį virtuvėje vienu prisilietimu, riešu ar alkūne – sistemų Minta Touch ar Zedra Touch išskirtinumas. Į patogumą ir higienos palaikymą virtuvėje orientuota naujoviška technologija žengia žingsnį į priekį ir siūlo du naujus produktus: EasyTouch ir FootControl.

Pagrindinis sistemos Easy Touch patobulinimas – po plautuve montuojamas vandens maišymo vožtuvas, leidžiantis vartotojui iš anksto nuspėti vandens temperatūrą ir paleisti vandenį prisilietus prie čiaupo. Iki penkių sekundžių trunkantis odos kontaktas su maišytuvu įjungia sukiojimo režimą, kuris leidžia manevruoti maišytuvo snapeliu nenutraukiant vandens tėkmės, o ilgesnis nei penkių sekundžių – įjungia valymo režimą. Staigus, tačiau nedidelis vandens pliūptelėjimas padės suprasti, kad režimas aktyvus, o EasyTouch funkcija bus išjungta dvi minutes: per jas vartotojas galės lengvai nuvalyti maišytuvą.

FootControl technologija sukurta tiems, kieno rankos visada užimtos. Ši naujovė leis paleisti vandens srovę nepajudinus nė piršto: užteks kojomis paliesti spintelėje, po plautuve, įmontuotą mygtuką.

Užtikrinta švara ir higiena

Kadangi tualete vietoj popieriaus higienai palaikyti vis dažniau naudojamas vanduo, GROHE siūlo sprendimą – Sensia Arena. Tai technologijomis, metų patirtimi ir šiuolaikiniu dizainu paremta tualeto revoliucija.

GROHE Sensia Arena sujungia įvairias technologijas: bidė dušelio, džiovinimo, savaiminio valymosi sistemos, naktinės šviesos, tylaus vandens nuleidimo ir nemalonaus kvapo sulaikymo klozeto viduje. Dėl išmaniai paskirstytos vandens srovės stiprumo ir unikalaus unitazo dizaino bei paviršiaus padengimo nuplaunami visi nešvarumai ir užkertamas kelias bakterijoms veistis. Visas funkcijas lengva valdyti specialiai tam skirtu pulteliu.

Žurnalas: „Centras“