Anksčiau, kaip dekoravimo priemonę, buvome pristatę Venecijos tinką. Apžvelgta jo istorija, kilmė, pristatytas funkcionalumas ir apdailos technika.

Dabar pristatome Venecijos tinko faktūras bei pateikiame patarimų, kur ir kokią faktūros technologiją geriausia taikyti.

Yra daugybė dekoravimo būdų, kuriuos galima sukurti pasitelkiant įvairius metodus ir technologijas. Keli iš jų yra dekoravimas Venecijos tinku, kuriuo galima sukurti grublėtą arbą lygų bei šviesą atspindintį paviršių. Lygaus paviršiaus dekoras labiau tinkamas luboms, nes jis jas vizualiai paaukština. Lygus paviršius, kaip ir grublėtas, tinka ir sienoms – pasirinkite tai, ką norite akcentuoti savo interjere.

Įmantriausiam skoniui įtiksiančios technologijos – poliruotasis tinkas, marmuro imitacija – sukurs stilingą ir išskirtinį interjerą. Šios technologijos padeda sukurti atspindžio efektą, išplečia erdvę ir pripildo ją stilingos prabangos.

Atsispindinti šviesa išsisklaido atskirose tinko dalelėse ir užpildo namus jaukia šviesa, atskleidžiančia rafinuotą šeimininkų skonį. Atspindžio efektas išgaunamas naudojant specialias medžiagas ir taikant sudėtingas technologijas, kurios gali būti pritaikytos įvairiausiems paviršiams – sienoms, luboms, kolonoms, židiniams ir kt. dekoruoti.

Specialistai patvirtins, kad ieškant maksimalaus išskirtinumo ir individualumo, geriausias pasirinkimas – dekoruoti Venecijos tinku ir formuoti nelygų paviršių. Pasirinkus skirtingus įrankius ir medžiagas, galima sukurti skirtingas faktūras. Neribotos galimybės improvizuoti leidžia pasiduoti kūrybiniams impulsams.

Vienodų interjerų nebūna, tačiau galima sukurti panašų į Jūsų matytą dekoro elementą. Kiekvienas menininkas kaskart sukuria naują metodą − taip gimsta dar nematytos ir originalios faktūros.

Ant įvairių paviršių galima tapyti įvairiausius raštus.

www.speco.lt