Verslo atstovai įvertino naująją bendradarbystės erdvę UMA GO9

 

Nuotraukos Gediminas Trečiokas


Vilniaus širdyje, Gedimino prospekte įsikūrusi bendradarbystės erdvė UMA GO9 sparčiai pildosi naujais nariais, o trečiadienio popietę plačiai atvėrė duris svečiams – verslo atstovai rinkosi apžiūrėti ir įvertinti šią, efektyviam darbui pritaikytą, vietą. 

 


 

Susirinkusius svečius sveikino „Technopolio“ verslo grupės Lietuvoje vadovė Lina Maskoliūnė, kuri atskleidė, kad prekybos centro G9 viršutinį aukštą buvo pastebėjusi jau seniai kaip puikią ir dar neišnaudotą erdvę. Ji pasidžiaugė, kad įrengiant čia UMA GO9 pavyko sukurti išskirtinę, modernią, funkcionalią ir gyvą erdvę.

Vilniaus turizmo ir verslo plėtros agentūros „Go Vilnius“  vadovė Inga Romanovskienė pristatė projektą „Workation Vilnius“, kurio tikslas – suteikti galimybę užsienio verslams savaitei atvykti į Vilnių ir išbandyti miesto privalumus derinant darbą ir atostogas. I. Romanovskienė atskleidė, kad UMA GO9 geriausiai atitiko darbo vietos kriterijus ir čia rugsėjo mėnesį įsikurs trys atranką laimėjusios įmonės – „British Airways“, „Siemens“ ir finansinių technologijų įmonė „Monese“.

 

 


Renginyje skaitmeninės komunikacijos specialistas Tomas Nemūra kalbėjo apie “Instagraminę visuomenę“ ir kaip tai jau keičia darbuotojų požiūrį į darbą, jų elgesį, prie kurio turi taikytis darbdaviai. 

UMA GO9 yra naujausia nekilnojamojo turto investicijų ir valdymo bendrovės „Technopolis“ tinklo „UMA Workspace“ erdvė, kurioje yra taikomi dalinimosi ekonomikos principai. Bendradarbystės erdvių tinklas UMA Workspace – viena didžiausių ir moderniausių bendradarbystės erdvių (angl. co-working space) projektų Šiaurės Europoje ir Baltijos jūros regione. Viso Technopolio valdomame UMA Workspace tinkle yra 8 UMA bendradarbystės erdvės Helsinkyje, Stokholme, Kopenhagoje, Osle, Taline ir Vilniuje. UMA nariai turi galimybę naudotis bet kuria iš šių erdvių. 

Daugiau nuotraukų:

        

Daugiau informacijos: umaworkspace.com