INHAUS virtuves studija

INHAUS
 virtuves studija

INHAUS
 virtuves studija

Praėjusią savaitę „Domus galerijoje“ buvo atidaryta virtuvės studija INHAUS, kurioje kartu su antro pagal dydį Vokietijos virtuvių gamintojo „Nolte“ baldais, bus pristatoma ir „Electrolux“ grupės buitinė technika.

Atidarymo metu patiekalus gamino bei svečius vaišino ne įprastas virtuvės profesionalas, o dizaineris Aleksandras Pogrebnojus, prieš kelerius metus išleidęs savo receptų knygą „Virtuvės kauko receptai“.

Jis su “AEG-Electrolux” receptinės orkaitės „Culisense“ pagalba pagamino ėriuko ir daržovių troškinį, kurį svečiai ragavo su lietiniais blynais, o “AEG-Electrolux” orkaitę su garų funkcija pasitelkė kepdamas ėriuko kumpį. Dizaineris džiaugėsi, kad orkaitėje su garų funkcija iškeptas kepsnys liko labai sultingas, o receptinė orkaitė troškinio virimo temperatūra ir trukme pasirūpino pati, tik nustačius reikiamą receptą.

Be minėtų prietaisų, INHAUS lankytojai ras ir „Electrolux“ „Inspiro“ bei kombinuotą garinę orkaitę, indukcinę “AEG-Electrolux” kaitlentę su TFT ekranu, taip pat skirtą rytietiškai wok keptuvei, imontuojamą „Electrolux“ televizorių, “AEG-Electrolux” side-by-side tipo šaldytuvą bei naujausios “AEG-Electrolux” serijos laisvai pastatomą indaplovę „Pro Clean“.

„Kadangi turime visą reikalingą įrangą, kulinarinius renginius savo svečiams planuojame organizuoti ir ateityje – juk baldus ir techniką geriau ne pamatyti, o išbandyti“, - sako INHAUS salono vadovė Stela Lapienė.

INHAUS virtuvės studijoje šiuo metu pristatomi septyni virtuvės baldų komplektai, kurie atskleidžia „Nolte“ asortimento platumą, planavimo įvairiapusiškumą, medžiagų įvairovę. Šis antras pagal dydį Vokietijoje baldų gamintojas, valdomas jau trečiosios šios šeimos kartos, nuolat investuoja į gamybos technologijas siekdamas, kad produktas atitiktų šiandienos poreikius, tarnautų ilgai, būtų funkcionalus ir ergonomiškas.

„Nolte“ yra pelniusi nepriekaištingą reputaciją ne tik šalies rinkoje, bet ir daugiau kaip 40 pasaulio šalių, į kurias eksportuojama kompanijos produkcija.

Per dieną apie 800 virtuvių pagaminanti gamykla šiemet gavo naują FSC ekologijos sertifikatą, patvirtinantį, kad mediena buvo įsigyta iš tinkamai tvarkomo miško, kuriame derinama aplinkos apsauga, socialinė gerovė bei ilgalaikė ekonominė nauda.