Desforma_sofa

Desforma_baldai

Desforma_baldai

Desforma_sofa

Desforma_sofa

Viešosios erdvės interjere vienas svarbiausių elementų yra baldai, lemiantys tiek visą erdvės nuotaiką, tiek funkcionalumą. Kiekvienas interjeras yra išskirtinis, atliekantis skirtingas funkcijas, todėl ir baldai kiekvienu atveju turi būti pritaikomi specialiai. Svarbu, kad baldai, ypač viešosiose erdvėse, harmoningai įsilietų į aplinką. Neretai tenka ieškoti nestandartinių sprendimų, pritaikytų konkrečiai erdvei, užsakovui, funkcijai. Modernius nestandartinius baldus viešosioms erdvėms gamina UAB „Desforma“. Šia tema ir kalbamės su įmonės direktoriumi p. Sauliumi Vaičiumi.

Įmonė naudoja unikalią baldų gaminimo technologiją gaminti modulinius, sferinius, išgaubtus, įgaubtus ir kitokios konstrukcijos išskirtinius baldus viešosioms erdvėms – restoranams, kavinėms, viešbučiams, barams, holams ir t.t. Šitų baldų nebūtina statyti pasieniais, jie puikiai atrodo iš visų pusių net minimaliai apkrautame interjere. Baldo karkasas gaminamas iš natūralios medienos, o sėdimai vietai naudojamas tik aukščiausios kokybės lateksas. Tai baldai, kurie idealiai suvienija savyje formą ir funkciją į vieną pilnai išbaigtą kūrinį.

Pasak p. Sauliaus Vaičiaus, viešųjų erdvių baldai turi atlikti dvejopą paskirtį: būti patrauklūs, stilingi, estetiški ir kartu funkcionalūs, patvarūs bei patogūs, nes jie intensyviau naudojami, negu privačių erdvių baldai. Todėl šių baldų medžiagoms keliami aukštesni reikalavimai. Įmonės gaminamų baldų apmušimui naudojama aukščiausios kokybės natūrali oda ar audinys, atitinkantys ISO ir BS standartus, garantuojančius tinkamą atsparumą ugniai, tvirtumą, spalvos atsparumą ir kitus privalomus reikalavimus.

„Sakoma, kad žmogus sutinkamas pagal rūbą – ši taisyklė galioja ir baldams. Lankytojus pirmiausia traukia stilingi, elegantiški baldai, tokius baldus norisi išbandyti. Be to, baldai leidžia spręsti ir apie šeimininką, jo stiliaus ir elegancijos supratimą, estetinį išprusimą“, – teigia p. Saulius Vaičius.

Daugiau info www.desforma.lt

Daugiau susijusių straipsnių: