Nuotrauka: Senukai.lt

Vienas svarbiausių dalykų įrengiant namus – pasirūpinti išplanavimu ir įsitikinti, kad pasirinkti baldai tiks jūsų erdvėms. Tinkamas baldų pasirinkimas planuojant prieškambarį yra itin svarbus. Įrengti patogų, funkcionalų ir estetiškai patrauklų prieškambarį gali būti sudėtinga, ypač jei koridorius nedidelis arba labai siauras. 

Vietą taupantys ir daiktus tvarkingai laikyti padedantys sprendimai gali atverti naujas galimybes. Funkcionalūs, tačiau nedidelių išmatavimų prieškambario baldai padeda ne tik optimaliai išnaudoti koridoriaus erdvę, bet ir palaikyti tvarką. Rekomenduojama rinktis modernius prieškambario baldų komplektus, kurie derėtų prie šiuolaikiško interjero dizaino.

Modernūs baldai prieškambariams: funkcionalūs, nedideli komplektai

Kiekviename prieškambaryje viršutiniams drabužiams ir batams sudėti reikalinga spinta. Tačiau ne visi turi erdvų koridorių, kuriame tilptų didelis baldas. Mažesnėse erdvėse šią problemą galima išspręsti pasirinkus nedidelių išmatavimų prieškambario komplektus. Į juos įeina drabužių kabyklos, batų dėžės, stalčiai, lentynos ir veidrodžiai. Dalinamės funkcionaliais ir šiuolaikiškais prieškambario baldais, kurie leis patogiai sutalpinti visus daiktus ir, svarbiausia, neužims daug vietos. 

„Forte“ komplektai HIGH ROCK

Nuotrauka: Senukai.lt

Prekių ženklo „Forte“ juodos ir natūralios medžio spalvos prieškambario baldai HIGH ROCK gali puikiai tikti jūsų prieškambaryje. Minimalistiniame šiuolaikiškame komplekte yra atvira viršutinių rūbų kabykla, veidrodis, batų dėžė, stalčius bei lentynos smulkiems daiktams. HIGH ROCK komplekto matmenys yra 144,5 x 200 x 40,2 cm.

Tai patogus ir efektyvus sprendimas net ir nedidelėje erdvėje. Šie baldai puikiai derės bet kokio interjero stiliaus prieškambaryje, suteikdami erdvei ne tik funkcionalumo, bet ir modernumo bei tvarkos įspūdį. Kokybiški ir patvarūs HIGH ROCK komplektai yra ilgaamžiai ir tinkami įvairių matmenų koridoriams.

WIPMEB komplektai „Lara“

Nuotrauka: Senukai.lt

Prekių ženklo WIPMEB prieškambario baldai „Lara“ yra pagaminti iš medžio drožlių plokštės (MDP). Natūralaus medžio spalvos komplekte rasite uždarą viršutinių rūbų spintą, atvirą kabyklą, veidrodį su lentynėle ir uždaras lentynas. Jose galima sudėti visus reikalingus daiktus ir paslėpti juos už uždarų durų – prieškambario paviršiai nebus apkrauti daiktais, kurie anksčiau ar vėliau pasidengia dulkėmis. „Lara“ komplekto matmenys – 139 x 179 x 41 cm. 

Šiuos nedidelių išmatavimų baldus galima statyti ir erdvesniuose prieškambariuose, tačiau jie yra suprojektuoti ir pritaikyti mažesnėms erdvėms. Natūrali medžio spalva gali būti derinama įvairių stilių interjeruose – tiek prie šaltesnių, tiek prie šiltesnių spalvų. „Lara“ komplektai pasižymi talpiomis lentynomis – galėsite ne tik lengvai sudėti visus prieškambario daiktus, bet ir grožėtis elegantišku dizainu.

„Black Red White“ komplektai „Nepo Plus“

 

Nuotrauka: Senukai.lt

Prekių ženklo „Black Red White“ prieškambario baldai „Nepo Plus“ yra pagaminti iš laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP) su kokybiškais „Hettich“ vyriais. Į ąžuolo spalvos komplektus įeina atvira viršutinių drabužių kabykla, didelis veidrodis, spintelė batams ir kitiems smulkiems daiktams bei stalčius. „Nepo Plus“ komplektai yra vos 90 cm ilgio, 185,5 cm aukščio ir 30,5 cm gylio.

Dėl tokio mažo gylio „Nepo Plus“ puikiai telpa siauruose koridoriuose. Svarbiausias funkcijas atliekantys miniatiūriniai komplektai net ir pačius siauriausius prieškambarius pavers daug patogesniais. Šie prieškambario baldai pasižymi puikiu modernaus dizaino ir funkcionalumo deriniu, kuris puikiai tiks ne tik atviruose, bet ir su svetaine ar kitomis erdvėmis sujungtuose koridoriuose.

„Kalune Design“ komplektai DD5

Nuotrauka: Senukai.lt

Prekių ženklo „Kalune Design“ prieškambario baldai DD5 yra pagaminti iš medžio drožlių plokštės (MDP), stiklo ir melamino – laminato, suteikiančio baldams estetinę išvaizdą ir saugančio nuo išorinio poveikio. Į šiuos komplektus įeina spinta, atvira kabykla, batų spintelė, lentynos bei veidrodis.

DD5 komplektai yra 140 cm ilgio, 181,8 cm aukščio ir 36,8 cm gylio. Nors šie baldai užima nedaug vietos, jie yra itin talpūs. Dėl skirtingų tipų lentynų ir kabyklų, patogiai sudėti prieškambario daiktus bus labai paprasta. Antracito bei natūralios pušies spalvos prieškambario komplektai pasižymi minimalistiniu dizainu, todėl puikiai dera šiuolaikiškuose interjeruose.

„Signal Meble“ komplektai P-006

Nuotrauka: Senukai.lt

Prekių ženklo „Signal Meble“ prieškambario baldai P-006 yra pagaminti iš laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP). Į baltos ir natūralaus ąžuolo spalvos komplektus įeina spinta, atvira viršutinių drabužių kabykla, veidrodis, batų dėžė, lentynos ir stalčius. P-006 komplekto matmenys – 145 x 184 x 29 cm. 

Tai yra dar vieni itin mažu gyliu pasižymintys prieškambario baldai, kuriuos galima statyti mažose arba siaurose erdvėse. Dėl savo išplanavimo P-006 komplektai yra pakankamai talpūs ir itin funkcionalūs. Šie jokių papildomų detalių neturintys minimalistinio stiliaus baldai puikiai dera moderniuose šiuolaikiškuose interjeruose.

Mažoms erdvėms pritaikyti prieškambario baldai yra ne tik estetiškas, bet ir patogus sprendimas. Tokiuose baldų komplektuose rasite visus reikiamus skyrius prieškambario daiktams sudėti. Atvirose lentynose galima laikyti skrybėles bei kasdien naudojamus daiktus, tokius kaip raktai. Uždarose lentynose telpa viskas, kas nėra naudojama kasdien, pavyzdžiui, praeito sezono daiktai. Stalčiai padeda tvarkingai laikyti smulkius daiktus, o spintos ir kabyklos – tvarkingai pasikabinti viršutinius drabužius. Batus galima paslėpti tam skirtose dėžėse arba lentynose. Pamirškite nuolatinę netvarką koridoriuje! Šiuos prieškambario baldų komplektus bei gausybę kitų baldų modelių rasite internetinėje parduotuvėje Senukai.lt.

231