Kompanija „Villeroy & Boch” išrankiausiam vartotojui siūlo rinktis dušo padėklus, kurie tikrai nenuvils dėka technologinių savybių – neįtikėtino stabilumo, ypatingai plokščio paviršiaus ir žinoma nepriekaištingo dizaino. Kompanijos dušo padėklai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų - keramikos, sanitarinio akrilo ar patentuotos „Villeroy & Boch” medžiagos „Quaryl®”, kurios sudėtyje yra 60 procentų kvarco ir akrilo dervos. Siūlomi ne tik standartiniai dušo padėklų dydžiai, bet ir pjaustomi dušo padėklai, kurie pritaikomi milimetro tikslumu, todėl dušas gali būti realizuotas net ir komplikuočiausioje erdvėje. „Villeroy & Boch” dušo padėklai gali būti montuojami su lig vonios kambario plytelėmis, todėl dušo erdvė tarsi susilieja su vonios kambariu, tampa tarsi vientisa, perėjimas nepastebimas.

„Architectura MetalRim” - ypatingai plokščias paviršius, neįtikėtinas stabilumas

„Architectura MetalRim” siūlo ypač plokščius dušo padėklų pasirinkimus be apvadų. Tai pirmoji „Villeroy & Boch” kolekcija aprūpinta „MetalRim” technologija: galvanizuoto plieno profilis integruotas per visą padėklo perimetrą garantuoja dušo padėklo maksimalų stabilumą ir gaminio tvirtumą. Papildomam saugumui užtikrinti galima rinktis „neslidų“ paviršių.

Dėka minimalistinės išvaizdos ir integruoto nuotako dangtelio, kuris gali būti baltas, chromuotas matinis arba blizgus, dušo padėklas pranoksta įprastinius dušo sprendimus, ir priešingai nei dušo erdvėje sumontuotos plytelės užtikrina higieną, kadangi dėka visiškai lygaus paviršiau nėra galimybes daugintis bakterijoms arba dėl netinkamo montavimo kauptis drėgmei apačioje, kas ilgainiui tampa tinkama terpe rastis pelėsiui.

Neribotas vonios kambario interjero galimybės tik su „Subway Infinity” ir „Squaro Infinity”

Kolekcijos „Subway Infinity” ir „Squaro Infinity” iš „Villeroy & Boch” tai neribotos galimybės šiuolaikiškam vonios kambariui, kadangi sprendimai gali būti pritaikyti net ir nestandartiniams poreikiams.

„Squaro Infinity” kolekcijos dušo padėklus pagamintus iš patentuos „Quaryl®” medžiagos, kurios dėka padėklai gali būti ne tik standartinių išmatavimų, bet ir išpjauti reikiamo dydžio ar formos milimetrų tikslumu. Ši galimybe išlaisvina architektų ir namų savininkų fantaziją projektuojant nestandartines dušo erdves ar atsižvelgti į netikėtus kampus. Kuriant absoliučiai vientisą vonios kambario interjerą šie dušo padėklai yra penkių spalvų: antracito, pilką, rudą, kreminę ir baltą. Taip pat neabejotinas privalumas, jog paviršius „neslidus“, šiltas kojomis, lengvai valomas ir yra ilgaamžis. Nuotako dangtelis atitinkantis dušo padėklo paviršiaus spalvą.

Naujos kartos keraminiai „Subway Infinity” dušo padėklai su įgyvendinta naujojąja „ViPrint“ technologija, kuri suteikia galimybę individualizuoti vonios kambario interjerą. Ši naujoji technologija leidžia pasirinkti dušo padėklo dekorą iš populiariausiųjų „Villeroy & Boch” plytelių kolekcijų, todėl tai leidžia sukurti vientisą interjerą. Padėklai be apvadų montuojami viename lygyje su grindų plytelėmis.

www.villeroy-boch.com

„Villeroy & Boch“ prekės ženklo istorija ir patirtis daugiau nei 265 metai. Asortimentą sudaro: vonios ir sveikatingumo, stalo reikmenys ir plytelės. „Villeroy & Boch“ yra kokybiško gyvenimo būdo prekės ženklas žinomas 125 šalyse.