Nuotraukos  „Villeroy & Boch“

„Villeroy & Boch“ sėkmingai užbaigė visų „Ideal Standard Group“ veikiančių įmonių įsigijimo sandorį. Gavus visus būtinus antimonopolinių institucijų leidimus, „Ideal Standard“ bus integruota kaip atskira „Villeroy & Boch“ grupės dalis.

Po integracijos „Villeroy & Boch“, turinti apie 13 000 darbuotojų ir pasaulinį gamybos bei platinimo tinklą, prisijungs prie didžiausių Europos vonios kambario įrangos gamintojų. „Ideal Standard“ puikiai papildo „Villeroy & Boch“ verslo modelį. Abiejų bendrovių stipriosios pusės, susijusios su regionine veikla, pardavimo strategijomis ir produktų bei prekių ženklų portfeliu, padidins grupės konkurencingumą.

Vadovaujant generalinei direktorei Gabi Schupp, „Villeroy & Boch AG“ valdybos sudėtis nesikeis. Janas Peteris Tewesas toliau vadovaus „Ideal Standard“ verslui ir bus pavaldus Gabi Schupp.

„Įsigiję „Ideal Standard“ sistemingai tęsiame strateginį augimo kelią, plečiame savo pagrindinę veiklą ir stipriname tarptautinę įtaką. Esame tvirtai įsitikinę, kad šios dvi bendrovės taip pat gerai derės kultūriniu požiūriu. Be tradicinių prekės ženklų, mus sieja bendros vertybės, įskaitant atsidavimą kokybei ir aptarnavimui, pavyzdinio dizaino vertinimą ir nuolatinį naujovių siekį. Norėtume pasveikinti savo naujuosius kolegas ir tikimės kartu kurti savo ateitį,“ – komentavo „Villeroy & Boch AG“ generalinė direktorė Gabi Schupp.

„Ideal Standard“ įsigijimas yra didžiausias tokio pobūdžio sandoris „Villeroy & Boch“ istorijoje. Integracija mums leis padidinti atsparumą sudėtingoms rinkos sąlygoms, pasinaudoti sinergija ir sukurti optimalius pagrindus būsimam pelningam augimui,“ – pridūrė „Villeroy & Boch AG“ stebėtojų tarybos pirmininkas Andreasas Schmidas.

„Džiaugiamės galėdami dirbti kartu kaip „Villeroy & Boch“ grupės dalis. Stipresnis dalyvavimas regione, mūsų sukaupta patirtis privačių vartotojų ir projektų versle bei puikiai išvystytas vonios maišytuvų verslas – tai tik keli didelio potencialo, kurį realizuosime kartu su klientais, partneriais ir darbuotojais, pavyzdžiai,“ – sakė „Ideal Standard International N.V.“ generalinis direktorius Janas Peteris Tewesas.

Bendra įmonė ateityje išlaikys turimus prekės ženklus. „Ideal Standard“ bus integruota į organizaciją kaip atskiras padalinys. Vokietijos Mettlach mieste liks „Villeroy & Boch Group“ būstinė, o „Ideal Standard“ ir toliau bus valdoma iš Briuselio.

Apie „Villeroy & Boch“

„Villeroy & Boch“ yra vienas pirmaujančių pasaulyje itin aukštos kokybės keramikos gamintojų. Ši 1748 m. įkurta šeimos įmonė, kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Mettlach mieste (Vokietija), įkūnija naujovių, tradicijų ir išskirtinio stiliaus dermę šiuolaikinėje interjero produktų rinkoje. „Villeroy & Boch“ siūlo vonios bei namų apyvokos gaminius ir veikia 125 šalyse.

Apie „Ideal Standard“

„Ideal Standard International“ – Europoje, Viduriniuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje pirmaujanti vonios įrangos ir maišytuvų gamintoja. Ji tiekia platų gaminių asortimentą, skirtą gyvenamosioms, verslo bei gamybinėms patalpoms daugiau nei 100 šalių. Bendrovė gamina įvairius santechnikos bei maišytuvų produktus, o dėl visų kategorijų pasiūlos savo klientams tapo „one-stop shop“ („pirkimo vienoje vietoje“) sprendimu. „Ideal Standard International“ produktai ženklinami tarptautiniu mastu atpažįstamais prekės ženklais „Ideal Standard“, „Porcher“ ir „Armitage Shanks“.