„Villeroy &Boch” kolekcija „Venticello“ – subtilus ir madingas vonios kambario pasaulis

Suprojektuoti naują ar renovuoti seną vonios kambarį, kuris tuo pačiu metu būtų estetiškai patrauklus ir funkcionalus yra tikras iššūkis. Kiekvienas siekiame išsirinkti vonios kambariui naują įrangą – praustuvą, unitazą, vonią ar dušą, kuri nepriekaištingai derėtų su vonios kambario baldais, aksesuarais, bei tuo pačiu metu savo funkcionalumu kviestų pamiršti dienos rūpesčius ir atsipalaiduoti nepriekaištingai įrengtame vonios kambaryje. Vokiečių santechninės keramikos ir įrangos gamintojas „Villeroy &Boch” savo klientams siūlo rinktis kolekcijos „Venticello“ produkciją, kuri užtikrina vonios kambario visumos harmoniją, tiek stiliaus, tiek sveikatingumo ir atsipalaidavimo procedūroms.

„Venticello“ vonios kambario kolekcijos dėmesio centre forma ir dizainas, derinamas su konstrukcijų lengvumu ir funkcionalumu. Kolekcijoje elegantiški praustuvai nuo 50cm iki 130cm ilgio, kurių briaunos aukštis tik 18mm, tačiau praktiškumą užtikrina gilus praustuvo dubuo, taip pat praustuvai plačiais kraštais patogiam daiktų laikymui. Kolekcijoje taip pat rasite subtilų, pastatomą ant baldo paviršiaus praustuvą.

Skoningai įrengti vonios kambarį padės specialiai stalviršiniams bei įmontuojamiems praustuvams pritaikytos spintelės bei laisvai pastatomi baldai. Plati spalvų gama, viso galimi devyni spalvos pasirinkimai - madinga tiek matinė, tiek blizgi pilka, neišeinanti iš mados taip pat šių dviejų rūšių balta, šviesaus medžio ar prabangaus ąžuolo bei kitų spalvų. Estiškam vonios kambariui balduose suprojektuoti stalčiai, įvairaus aukščio ir dydžio vonioje naudojamiems daiktams laikyti. Galimybė šiems baldams rinktis rankenėles iš keturių spalvų - klasikinės chromo ar ypač dabar madingų mėlynos matinės, pilkos matinės ar baltos matinės spalvų net ir menkiausias detales apjungs į bendrą visumą.

Kolekcijoje pakabinamas, bei du pastatomi unitazai iš kurių vienas, kaip ir pirmasis, montuojamas su potinkinio rėmo sistema, suapvalintomis ir plonomis briaunomis, tobulai dera prie praustuvų. Unitazai ekonomiški, ypač higieniški dėka atviro apiplovimo krašto „DirectFlush funkcija, derantys ploni unitazo dangčiai.  Taip pat galite rinktis pakabinamą ar pastatomą bidė.

 

 

     

www.villeroy-boch.com

„Villeroy & Boch“ prekės ženklo istorija ir patirtis daugiau nei 265 metai. Asortimentą sudaro: vonios ir sveikatingumo, stalo reikmenys ir plytelės. „Villeroy & Boch“ yra kokybiško gyvenimo būdo prekės ženklas žinomas 125 šalyse.